Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pms tünetek 5-7 napig,(negatív...

Pms tünetek 5-7 napig,(negatív tesztek)és utána lett pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Volt már esetleg valaki így?

35 napos ciklusok,késik 2 napja.



2021. okt. 17. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:

És teszteltél, ha már 2 napja késik? Mert a kérdésből nem válik világossá, hogy ez most elmélet, vagy ez történt veled.

A pms tünetek terhesség esetén is megvannak egyébként, a különbség annyi, hogy végül nem jön meg és akkor már 2 csík van a teszten.

A nemvárt előtt meg tök felesleges tesztelni, az általában negatív.

2021. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ,tegnap teszteltem .
2021. okt. 17. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben, sok szerencsét a továbbiakban is.
2021. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A teszt negatív...
2021. okt. 17. 09:53
 5/9 anonim ***** válasza:

No ezért lett volna okos dolog kicsit átgondoltabban megfogalmazni a kérdést...

A ciklusaid rendre 35 naposak? Tuti van peteérésed is? Követed valahogy az ovulációd?

2021. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is voltak tipikus pms tüneteim, egyszerűen csak nem jött meg. 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim, 26. napon lett gyanús, hogy a legtipikusabb pms tünetem hiányzik, ami a napokig tartó alhasi görcsölgetés szokott lenni. Aznap már halvány pozitívat teszteltem.
2021. okt. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet kesoi pete érésed volt ezért ha babat vársz, a hcg lassabban termelődik. Ha nem jön meg továbbra sem, 2 naponta tesztelj
2021. okt. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt akartam kikerekíteni a kérdésből csak egyfolytában belekötött a leírtakba a rendszer 🙈

Egy hete pms tünetek,viszket a mellbimbó,meg is változott,de a hasam egyáltalán nem görcsöl,és ezek ellenére lehet e baba a dologban?

Volt e aki egy hétig pmsezett mégsem jött meg neki és utána lett pozitív a teszt? Mennyivel utána? És lehetséges e egyáltalán?

2021. okt. 17. 20:57
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. A PMS tünetek rendszerint akár az első trimeszter végéig is elkísérhetnek. Innentől kezdve természetesen igen, sokan lehetünk, akiknek voltak PMS tünetei és még is baba lett belőle.

Minden jele megvolt, hogy meg fog jönni, csak nem görcsöltem. Utána a görcsölgetés is bejött kb. a 6. héten folyamatosan, utána már csak ritkábban.

2021. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!