Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napig strandon voltunk,...

3 napig strandon voltunk, rengeteget fürödtem napoztam, ma pedig itt állok egy pozitív terhességi teszttel! A Balaton vizétől nem kaphattam ugye semmilyen fertőzést ami árthatott volna a növekvő életnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sima strandon lettél volna sem biztos, nem hogy a Balatonban. :)
2013. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kaphattál.
2013. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi... :)
2013. jún. 22. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csak annyi rá aze sélyed mint ha nem lennél babás. Nem elsz semmigond nyugi. Sok kismam strandol egyébként én azért nem tenném mert hajlamos vagyok a gombára ami várandósan amugy is gyakori.
2013. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm terhes, a dokija azt mondta, hogy természetes vizekben, mint pl. Balcsi, vagy Velencei tó, nyugodtan fürödhet, az uszodákat, gyógyfürdőket kerülje. Szóval nyugi, szerintem nem kaptál el semmit. De ha netán mégis, már vannak olyan szerek amikkel lehet kezelni terhesség alatt is a fertőzéseket, mert tény, hogy amúgy a kismamák fokozottan ki vannak téve ennek a veszélynek, mert megváltozik a hüvelyflóra. De ez inkább később alakul ki, szóval ne aggódj :)
2013. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ma mondta az orvosom, hogy csak bátran fürödjek a Balcsiban, nem lesz bajom, csak arra vigyázzak, hogy utána, ha kijövök a vízből ne üljek le akárhova. Mondjuk én mindig saját törcsire ülök, még akkor is ha lángosozni megyünk, stb :) Szóval nyugi, nem lett gond, de ezután a túlzott napozást azért kerüld! Jó babavárást

12 hetes kismami

2013. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!