Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még baba szerintetek?

Lehet még baba szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leírom itt a történetem nagyvonalakban. Tehát menstruació előtt 1 nappal teszteltem délutáni pisiből egy halványat, aztán reggeliből egy erősebb pozitívat, aztán 3. nap késésnél megint teszteltem egy pozitívat, aztán 9. nap késésnél digitális tesztettel egy pozitívat amihez 1-2 hét volt írva, de aztán este meg elkezdtem vérezni, azonnal rohantam dokihoz, csinált egy hüvelyi uh-t és nem látott semmit, 1 napig tartott a vérzés aztán utána át váltott barna folyasra, mitől lehet ez? Valakinek hasonló tapasztalat?

2021. okt. 18. 15:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hat így általánosságban 28 nappal szoktam számolni a ciklusom, de előző hónapban is késett két napot, fel éve hagytam abba a fogamzásgátlót aztán azóta van hogy nem pontosan jön meg, én is gondoltam erre is, hogy ez is benne lehet..

Köszönöm szépen a biztató szavakat! :)

2021. okt. 18. 16:29
 12/12 anonim válasza:
Ne keseredj el, szerintem van esély rá. Sőt volt olyan, hogy egy cukorbeteg ismerősömnek azt mondták, hogy sosem lehet babája, aztán rá pár héttel terhes lett, és egy egészséges fiút szült, aki a legjobb barátom. :)
2021. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!