Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek a terhesség alatt...

Valakinek a terhesség alatt végig szednie kellett aspirint?

Figyelt kérdés
Babával és vele is minden rendben volt?
2021. okt. 20. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem aspirint szedtem, hanem clexane-t szúrtam.

Volt egy véna trombózis, illetve a lepény hamarabb kezdett öregedni, de ezt kontrolalták


Rendben volt minden

2021. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Toxémia szűrés magas kockázat miatt 35. hétig kellett alacsony dózisban aspirin protect-et. Egyelőre minden rendben de még csak a 38. hétben vagyunk.
2021. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2


Megkérdezhetem, hogy nálad hogyan/milyen időközönként ellenőrizték, kezd-e kijönni a toxémia? Nálam is magas kockázatot mutatott ki a 13. héten a szűrés, azóta szedem én is az aszpirin származékot. Most vagyok 18 hetes. Köszi előre is.

2021. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok én 18 hetes vagyok, de kB ugyan úgy mint az utolsó válaszoló. Nekem is a 13.héten a szűresen jött ki a kockázat. A papp a lett alacsony

Azóta szedem én is

Előző terhességnél nem volt semmi gond. A vérnyomásom is alacsony

2021. okt. 22. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 vagyok, nem ellenőrzik extrán. Védőnőnél van vérnyomás és vizelet fehérje teszt.

Előző terhességem alatt ilyenkorra már kialakult a magas vérnyomás, és gyógyszert kellett rá szedni. Vizesedés volt csak, fehérje szerencsére nem. 40. betöltött héten szültem.


Most még vérnyomás rendben (ezt magamnak mérem itthon is naponta 2-3-szor), vizesedés a héten kezdődött, most már hetente van védőnő és nst.

2021. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!