Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a praktikusabb? A...

Melyik a praktikusabb? A kombi kiságy, vagy kiságy külön pelenkázóval. Olyat szeretnék ami később heverővé alakítható. Milyen babakocsit érdemes venn? Ha minden igaz, áprilisi lesz a baba.

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A pelenkázót hamar kinövi a baba, kb 6-7 hónapos korában már lefordul róla, utána én földön, ágyon pelenkáztam, ezért a leghasznosabb és legolcsóbb szeintem, ha kiságyra tehető pelenkázólapot veszel, utána azt félre lehet tenni, ha már nem kell.

Más kérdés, ha a komód részére is szükséged van, pl abban tárolnád a kisruhákat, akkor a külön megoldást ajánlom, mert ha kinőtte a kiságyat utána is használhatod.


Babakocsiban könnyen összecsukhatót vegyél, ezer féle megoldás van, én 3 hónapos kora után az esernyőre csukhatót használtam, mert nyáron sokat mentünk autóval, könnyű volt beletenni.

2008. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legpraktikusabb a kiságy,ami később heverővé alakítható.a legjobb ha külön pelenkázó van,ez lehet állványos,valamint egy asztalra illetve ágyra helyezhető kis pelenkázó szivacs.ezt később el is ajándékozhatod vagy adhatod,az ágy pedig huzamosabb ideig maradhat :)
2008. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kiságyáat 70x140-est vettem - juniorággyá alakítható.

Külön van a pelenkázó szekrény, ami pedig komóddá alakítható a későbbiekben.

Van még hozzá egy 180x90-es szekrény is a ruhácskáinak.

Újonnan vettem. Szerintem nagyon megérte, mert divatos, német, vadiúj. 74 e HUF volt szállítással együtt.

2008. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kombi kiságy is jó, ami egyben van a pelenkázóval, vagy a külön kiságy + pelenkázós komód, mert a kisruháit is tudod hol tárolni, valamint sokáig lehet őket használni mint heverő, és komód.

Kikában láttam nagyon szép kombi ágyakat.)

A helyedben az alapján döntenék, hogy hová szeretném elhelyezni, mekkora a lakás, ha kicsi, akkor kombi kiságy, ha nagy a lakás és külön szobája lesz akkor mehet a kiságy+komód.


Én a mózeses babakocsit ajánlom, mert abban nyáron kint kényelmesen tud aludni, s a sportkocsi része sem árt ha nagy, mert pont télen fogja használni, amikor több réteg ruha van rajta, + overál vagy bundazsák, s nem mindeggy hogy szorong a kocsiban, vagy kényelmesen elfér benne, s dönthető legyen a háttámlája, ha elalszik, ne ülve tegye, kényelmesebb neki ha dönthető a támlája.


Szerinem a legpraktikusabb az a kocsi, amihez van a váz, + mózes + autós ülés + sport rész.


Pierre Cardin, vagy Titi babakocsit választanám, mert ahoz komplett van minden, s csak jót hallottam eddig róla.

www.bababoltcsepel.gportal.hu



Ha többet tud rá szánni az ember, akkor a Quinyy buzz, vagy Quinny speedi.


www.babyplanet.hu



Menj el, nézd meg őket, tologasd meg, nézd meg hogy vízhatlan anyaga legyen, könnyen nyitható csukható.

2008. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segítettetek!:-)))
2008. dec. 12. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!