Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vörös színű vércseppek a wc...

Vörös színű vércseppek a wc papíron 5 hetes terhesen=elvetélés?

Figyelt kérdés
Egy órája elmentem mosdóba és vörös színű vercseppek voltak a wc papíron. Lefekudtem pihenni most az imént már csak minimális barnás folyas szeruseg volt. Szerintetek elvetélek? Vagy az erős fájdalommal jár? Nekem nem faj semmi

2021. okt. 23. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát én nem tudnék otthon nyugodtan feküdni, első barna csepp meglatasakor rohantam a sürgősségire, és mégis elveteltem.
2021. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Első!Pont ezért nem kell sehovasem rohanni.Minek?Szerinted mit tudnak tenni?Ha jol tapadt,meg marad,ha nem akkor ennyi volt.

Az hogy nem fáj a hasad semmit nem jelent.Nekem ,4 vetélésem volt és egyiknél sem volt falat kaparó fájdalom.Minden jót,kitartást!

2021. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
1es vagyok, hát nem tudom nekem nem ez a felfogasom hogy ülök és várok hanem mindent megteszek a gyerekemert, van hogy menthető, sosem lenne nyugodt a lelkiismeretem ha csak ülnék és várnék hogy Ha elmegy elmegy...második terhessegem, 6 hetesen felfedeztem 2 csepp barnat, külföldön mentem sürgősségire, kiderult hogy polip... Szóval igenis van mikor semmi baj de mindenki csinál amit akar természetesen
2021. okt. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
5 hetes terhesen a vetélés = menstruáció. Nincs mit tenni ellene.
2021. okt. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Ezt hívják kémiai terhességnek.
2021. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Nem feltétlenül jár erős fájdalommal ebben a korban, sőt. Nekem annyi volt, hogy erősebb volt a menstruációm. Attól, hogy kémiai terhességnek hívják azt a terhességet, amit még nem detektáltak ultrahanggal és magától befejeződik, még ugyanúgy terhesség. Úgy szokták ezt itt hangsúlyozni, mintha egy náthával egyenrangú történet lenne. Ha az miatt vérezgetsz, mert nem életképes a terhesség, akkor sajnos valóban nincs mit tenni. Nem mindig tudják megmondani a vérzés okát, van mikor ártalmatlan. Rohanni tényleg nem érdemes vele az ügyeletre, de rendelési időben mindenképp elmennék orvoshoz, minél előbb. (Ha vetélés, akkor azért felesleges rohanni, ha meg veszélytelen oka van, akkor meg azért 🤷‍♀️) Ha komoly fájdalmaid vannak, nagyon görcsölsz, kávézacc szerű folyásod van, vagy ilyesmi, akkor azonnal menj.
2021. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Igen, ha vetélés, valóban nem tudnak “mit kezdeni” vele. De egyáltalán nem biztos, hogy vetélés, ezért kell ügyeletre menni! Én is a 6. hétben vérezni kezdtem, azt hittem, vetélek. De bementünk az ügyeletre. Nem vetéltem, hematóma miatt véreztem. Kaptam gyógyszert és pár hét alatt elmúlt. Már 28 hetes vagyok. Nekem eszembe se jutott nem menni az ügyeletre.
2021. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
7es en is ezt írtam hogy polipom volt jól lepontoztak, látod 🙃
2021. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nyilván én is mindent megteszek a gyermeke(i)mért, mert már van egy lányom. Attól, mert nem rohantam az ügyeletre nem érzem magam sz*r anyának. Ugyanis az első tethesség alatt pont ez a túl parázós, mindenért kórházba rohanós kismami voltam.

Holnap fogad a saját nőgyógyászom.

Egyébként sajnálom, akiknek vetélésük volt :( borzasztó lehet :( olyan kérdésem lenne még felétek, hogy ha éjszaka már csak barnás folyás volt, illetve még reggel is, akkor az véleményetek szerint mitől lehet? Tudom ezer meg egy oka van. Csak, hogy tapasztalt-e valaki ilyet, és később mi történt?

2021. okt. 24. 14:46
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Progeszteron hiány általában!Nekem a lányommal volt vérzés,mentem egyből dokihoz,de akkor én már 11 hetes voltam.És mivel voltak a vetéléseim,nem kicsit megijedtem.Szóval el mentem a dokihoz,írt utrogestant,másnap barnába ment át a vért,majd egy hét mulva elmult.Egyébként lehet még hematóma is,az is gyakori.Mikor hat hetesen el vetéltem,nagyobb volt a hematómám,mint az embeio.Szerintem az lökhette ki az embriót.🤷Holnap a dokinál okosabb leszel.Hiába ír az egyes akármit,sajnos a dokik elhajtanak és le is ba@nak konkrétan,hogy minek mész oda ilyen korán.Jártam már így.Hiába magyaráztam,hogy sz@ul vagyok,nem igazán érdekelte.El is vetéltem.Egy másik meg mikor 8 hetesen véreztem,akkor be mentunk az ügyeletre,azt mondta minden ok.Ez volt szombaton,hétfőn meg közölte a saját dokim,hogy üres a néhem.Sőt olyan is volt,hogy telefonáltam a dokimnak,hogy vérzek,mi legyen.Erre azt mondta pihenjek,mert nem tudnak ezzel mit kezdeni.Szóval nekem ne magyarázzon senki,mert ezeket átéltem.
2021. okt. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!