Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vörös színű vércseppek a wc...

Vörös színű vércseppek a wc papíron 5 hetes terhesen=elvetélés?

Figyelt kérdés
Egy órája elmentem mosdóba és vörös színű vercseppek voltak a wc papíron. Lefekudtem pihenni most az imént már csak minimális barnás folyas szeruseg volt. Szerintetek elvetélek? Vagy az erős fájdalommal jár? Nekem nem faj semmi

2021. okt. 23. 22:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10-es ugyan ez a véleményem! Sajnos első terhességem nem volt egyszerű, es mindig amikor be szaladtam az ügyeletre kb leb@sztak, orvosok is ápolók is egyaránt… én éreztem magam kellemetlenül, hogy ugyan már a gyerekem életét próbálom menteni :(
2021. okt. 24. 21:10
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem értem, miért kérdezed, mi itt nem tudjuk megmondani, hogy elvetéltél-e…aki meg azt írta, hogy jobb ügyeletre menni, le lett pontozva. Tapasztalatot írtam, az is le lett pontozva. Hát akkor várd meg, mit mond az orvos 🤷‍♀️
2021. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!