Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhességnél milyen...

8 hetes terhességnél milyen recept nélküli kúpot lehet használni gombás fertőzésnél?

Figyelt kérdés
A nődokim majd csak januárban lesz :( addig nem nagyon szeretném húzni.
2008. dec. 12. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Canesten kombi-t nyugodtan használhatod, terhesség alatt is. De ha úgy érzed vmi fertőzésed van inkább keress fel egy orvost.
2008. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én a Canesten hüvelytabit használtam, nagyon jó, de esetleg kikérheted a gyógyszerész véleményét, ők végül is jobban tudják melyek azok a készítmények amik vény nélkül vannak és nem károsak.
2008. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Másik dokihoz tuti nem megyek,a sajátom meg elrepült melegebb éghajlatra. :(( Köszönöm a tanácsokat,szóval ezt a canesten kombit lehet már a 12. hét előtt használni?

Nem szeretnék értetlennek tűnni,de ártani sem a babának.

2008. dec. 12. 12:21
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan használhatod, csak applikátor nélkül, kézzel kell felhelyezni.
2008. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Amit a fentiek ajanltak az csak egy fajta gombara jo, de te vizsgalat nelkul nem tudhatod milyen gombas fertozesed van. Keress fel egy borgyogyaszt aki tenyesztest csinal es kezelest is felir. Azt mondtad, nem akarsz kockaztatni, hat akor ne onkezeld magad mert abbol baj is lehet ami a babadat illeti.
2008. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ja a bőrgyógyász a hüvelyből vesz kenetet?Erről még nem hallottam....

Ez max a szokásos terhesség alatti gomba lehet,mert a két manómmal ugyanez volt a terhességeim alatt :((

Azért köszönöm a válaszokat,további szép napot!

2008. dec. 12. 12:34
 7/9 A kérdező kommentje:

Óhh eszembe jutott még egy kérdés,ha utrogestan használok hüvelybe,akkor mikor használjam az egyik,és mikor a másik kúpot?

Azt hiszem megkérdezek mindent a gyógyszertárban,úgyis mindig azt hirdetik,hogy kérdezze meg gyógyszerészét :))

2008. dec. 12. 12:37
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem keresd fel a nőgyógyász, mert az első 3 hónapban nem lehet akármit használni, még canestent sem, rajta van a betegtájékoztatón.
2008. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is használtam Canestent az első trimeszterben,kétszer is.Az orvos ajánlotta.
2008. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!