Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi epepangás ? (...

ZZM2 kérdése:

Terhességi epepangás ? ( laboreredmények , kezelés )

Figyelt kérdés
Sziasztok ma kaptam meg laborom eredményét és ahogy már sejthető volt terhességi epepangás van a dologban. Most vagyok 36+5 napos.Holnap megyek vissza az orvoshoz, mire számithatok ? Akinek hasonló értékei voltak mit mondott az orvos ? ( GOT:75 , GPT:175 , Alk foszf: 227 , bilorubin , fehérvérsejt is emelkedett) Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 25. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ismerőst befektették mert a baba élete függhet rajta. Orvost hívd fel! Nehogy baj legyen
2021. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Befektetés, azonnali kezelés és indokolt esetben sűrgősségi császár ugyanis a baba élete múlhat rajta!
2021. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudnak epesav szintet mérni, akkor 37 hetesen meg kellene indítani.
2021. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az epesav maitt leallhat a baba szive,most volt egy interju egy jogasz anyukával aki igy jart,azota fb oldalt vezet errol es jarja az orszagot. Mindenkepp beszelj dokival holnap.
2021. okt. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. okt. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ursofalkot kellett szednem. Attól egyrészt elmúlt a viszketés, másrészt helyreálltak a laborértékeim. Az jó, hogy csak most, a végén jött elő neked.
2021. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alk.foszfatázom 2400 volt. A többi értékemben nem volt vagy minimális eltérés volt. Tüneteim nem voltak, jól voltam. Máj és vese uh-t csináltak, de negatív lett. Először azt gondolták, hogy valamit elrontottak a laborban ezért megismételtették, de a foszfatáz tovább emelkedett. Ez volt a betöltött 37. héten, rögtön kivették a babát.
2021. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!