Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pokoli éjszakai viszketés 37...

Pokoli éjszakai viszketés 37 hetesen, jó májenzim értékekkel mitől lehet? Ha nem epepangás, akkor micsoda? Hogy tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Nem fordul elő rendszeresen, de heti 1-2 alkalommal rám tör a viszketés éjjel. Nem segít rajta a testápoló, nincs kiütésem, nem száraz a bőröm. Nappal sosincs hasonló élményem, akkor se, ha ledőlök picit szunyókálni.

A legutóbbi laboromon nézték a májenzimeket, bilirubint, minden normális volt, egyedül az alkalikus foszfatáz volt egy leheletnyivel magasabb a normálisnál. Hasam se fáj a jobb bordaív alatt, mondjuk mindenhol máshol igen. A múlt éjjel 2 és fél órát virrasztottam ébren, ilyen rossz még sose volt. Mindkét lábam viszketett, minél jobban vakartam, annál inkább.

Volt valakinek hasonló így a vége felé? Mit kezdjek vele? Nappal a jóslófájás csinál ki, este meg ez lesz az új program? 😔



2020. okt. 13. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eh... igen. Pokoli, de NE VAKARD, mert csak még rosszabb lesz. Én babaolajjal éltem túl a vizsgálatig. Aztán a vizsgálaton szóltam, hogy ilyen bajom van és kaptam kenőcsöt. Sajnos már nem emlékszem a nevére, de az tuti, hogy a patikus keverte ki a kenőcsöt. Attól sokkal jobb lett a helyzet.
2020. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is viszketek, de nekem a testvaj, a bio oil segíteni szokott. Plusz én szedek kollagént is már 2-3 hónapja...nem tudom most van e értelme elkezdeni.
2020. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bőrőd nyúlása miatt, akkor is, ha ez még nem látszik :) Nekem az Eucerin testápoló vált be és az Eucerin olajos tusfürdő. Drága, de nem viszkettem, nem lettek striáim, nem repedt szét a bőröm.
2020. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lehet tudni azóta, hogy mi okozta ezt? A 36.hétben vagyok és megőrülök úgy viszketnek a lábaim. :(
2022. jan. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!