Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes magzat méretei?

32 hetes magzat méretei?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma voltam ultrahangon. 31+6 hetes vagyok.

A baba méretei:

BPD: 79mm

AC: 263mm

Fl: 60mm

Becsült súly: 1670gr

Nem picike? Egész nap a 2 nagyobbik gyerkőc uh leleteit kerestem, hogy összehasonlítsam, de persze csak azt nem találtam meg..

Az első lányom 3720gr született, a második lányom 3260gr mind a ketten 40+5 napra.

Most kisfiút várok.

Orvoshoz majd szerdán megyek, de addig is kiváncsi lennék kinek mekkora volt a baba ennyi idősen :)

Illetve most a méhlepény már 1.fokban érett, a másik kettőnél csak 36.heten volt így, nem tudom ez gond lehet-e..

Köszönöm előre is :)


2021. okt. 25. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem pici. 32. héten nekem kisebb volt ennél, és megfelelőek a méretei. (Egyedül a feje volt nagyobb, de arra mondták, hogy nagyobb az átlagnál.)

BPD: 85 mm, FL: 57.5 mm, AC: 259 mm, súlybecslés: 1592 g.

A méhlepény a 24. héttől öregszik, szóval nem, az sem gond, hogy I. fokban érett a lepényed.

2021. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm , akkor megnyugodtam. Annyit mondott a szonografus, hogy a második gyerekre fog “hasonlítani” súly szempontjából :)
2021. okt. 25. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

BPD: 87

AC: 280

FL: 60


Súly: 1940


Tökéletes :)

2021. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!