Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben a magas...

Első trimeszterben a magas vércukor szint vetélést okoz?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok. Első terhesseg alatt is voltal cukor gondok. Így most már tudatosabban szeretnék erre figyelni. Egy normál étkezés után 1 órával 9-et mérek. Teljesen lesokkolódtam, mert eddig jókat mértem :( Természetesen a diétát haladéktalanul elkezdem, de cukor gondozóba jovohetre kaptam időpontot. Mennyire árt a babának az ilyen magas cukor már ilyen korán?

#vércukor #Elsőtrimeszer
2021. okt. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vetélést okoz.
2021. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit okoz?
2021. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelne. Fejlődési rendellenességet? Cukorbetegseget a babánál?
2021. okt. 27. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a 3. terhességem és mindnél terhességi diabéteszem volt/van. Én mindig az étkezés utáni másfél órás vércukorértéket mértem és azoknak az eredményeit kellett vinnem a diabetológiára. Neked ki mondta az egyórás mérést?

A nőgyógyászom szerint pl. szívfejlődési rendellenességet is okozhat a 10 feletti másfél órás érték. És hogy egyéb szervfejlődési problémákat is okoz, de egyébként a másfél órásnak 7 alatt kell lenni mindig.

2021. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szülész, nőgyógyász mondta az 1 órát még az első terhesség alatt.
2021. okt. 28. 02:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!