Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoknál, akiknél a baba az...

Azoknál, akiknél a baba az első trimeszterben megállt a fejlődésben/elhalr, azoknál voltak vmilyen tünetek, amik arra utaltak, hogy vmi nem stimmel?

Figyelt kérdés
Ha vki progeszteron pótlás mellett járt így légyszi jelezze.

2021. okt. 27. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Elsö babam 6 7 hetesen halt el, a 8 hetes ultrahangon derült ki. Semmi jele nem volt, se verzes, se a hanyas abba maradasa.


Utana meg volt egy terhessegem amivel clexaner es progeszteron potlast is kaptam. 8 hetesen allt meg a fejlldesben, 9 hetes ultra hangon derült ra feny. Hanyinger, hanyas, has puffadas ugyan ugy meg volt.

2021. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Meg annyi, hogy elsö veteles utan abortuszt vegeztek. De a következö abbamaradt vetelesnel mar gyogyszert alkalmaztam. Ki tisztultam szerencsere rendesen es nem lett problemam.
2021. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog ilyeneket olvasni. Be fogsz stresszelni és az valóban okoz vetélést. Sokan ebbe bele se gondolnak, egészséges kismamáknak írják a horrortörténetüket lólátásban :/
2021. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, inkább megnyugvást keresnék de valszeg még bizonytalanabb leszek a végére. Volt egy missed ab-OM nyáron és így nagyon féltem a kis drágát :(
2021. okt. 27. 21:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj azt hittem azert kerdezed mert jelenleg ebben a cipöben vagy. Akkor azt ajanlom ne olvasgass ilyeneket es inkabb nezz vidam filmeket vagy ilyesmi. En azota mar szültem es most fog jönni a teso ugy h fel a fejjel
2021. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első angyalkám nekem is elment, rá 1 hónapra újra várandós lettem. Mellé kaptam a progeszteron pótlást a 12. hétig, 8 hetesen volt mellette egy kis pecsételés. Most másfél éves múlt, épp apa altatja. :) minden rendben lesz, az idegeskedés csak árt. Sok pihi, ne emelgess nehezet, fekvés, olvass, tvzz, tanulj kötni, bármi ami eltereli a gondolataidat. :)
2021. okt. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!