Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizes folyas ellen mit lehet...

Vizes folyas ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
9 hetes vagyok, pár napja tapasztalom ezt a vizes folyást. Nem viszket, színtelen, szagtalan. Igazából a feherneműn veszem észre, mintha becsorgattam volna egy kicsit. De amúgy inkább hajnalban jellemző napközben nincs is. Biztonság kedvéért vettem beliema hüvely tablettát, de eddig nem mertem használni, mert nem hiszem gomba vagy baktérium. Dokihoz 2 hét mulva van idopontom, vedonohoz megyek jovohet kedden, mindenképp rá fogok kérdezni, de érdekel másnak is volt ilyen az első trimeszterben? Hogy kezelte? És hogy múlt el? Aggodnom kene?
2021. okt. 28. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Se nem gomba, se nem baktérium, hanem teljesen normális a hormonális változások miatt, használj tisztasági betétet.
2021. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz védekezni ellene, hogy nem esel teherbe 😁 Hogy volt-e az első trimeszterben? Ez aranyos. 34 hetes vagyok és még mindig van. Ezt az egy dolgot nem szeretem csak a terhességemben, más nagyobb kellemetlenségem szerencsére nem volt. Kellemes babavárást 🙃
2021. okt. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell kezelni, természetes.

Idővel csak rosdzabb lesz. Volt olyan h azt hittem, szivárog a magzatvíz.

Baromi kellemetlen, de nem kóros.

2021. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

11 hetes vagyok, nálam is van, teljesen természetes. Azt mondta a doki, akkor szóljak, ha sűrű lesz, színeződik, vagy büdös.

Nálam éjszaka egyáltalán nem jelentkezik, nappal viszont olyan mértékben néha, mintha bepisiltem volna hirtelen. Néha meg is ijedek, hogy úristen miez...

Ami fontos, hogy vigyázz magadra. Én pl. nagyon könnyen felfázok. Ha nem használnék tisztaságit, akkor megfújna a hideg szellő és kész is...

2021. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!