Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen lehet-e canesten...

36 hetesen lehet-e canesten kúpot használni folyás ellen?

Figyelt kérdés
Picit csíp amikor pisilek. A dokimmal csak egy hét múlva találkozom, félek addig rosszabbra fordulnak a dolgok.
2008. máj. 30. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia. A canesten az gombás megbetegedésekre való, biztos, hogy neked az van? felhívni se tudod a dokit? Esetleg a védőnőt? vagy gyógyszertárba kérdezz rá. De először kipróbálhatod a kamillás ülőfürdőt is, az teljesen kockázat mentes. Én a helyedben vizsgálat nélkül nem használnék kúpot.

Üdv, 33 hetes kismama

2008. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az ellöttem válaszadó kismamának.Az orvos nélkül ne kezd kenegetni inkább kamillateát főzzél és azzal mosakodj le többször egy nap,vagy véleményem szerint lehet kapni intim mósakodó szereket amiben van egy kis gyúladáscsökkentő.
2008. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mért de te akkor nem voltál 36 hetesen kenetvételen??? Mert ez a kötelező vizsgálatok közé tartozik!!! Magadtól te ne kezdj el semmit se szedni rá, mert többet árthatsz vele, mint használsz!!! Járj a dolgok után! Ha félsz kérj hamarabbi időpontot, vagy menj az ügyeletre, de a kenetvétel után meg néz utánna, mert ha vmi gombás fertőzésed van akkor baja lehet a babádnak ezért kell a 36 hetes kenetvétel!
2008. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kamillás ülőfüdőt végzek már egy hete, semmi javulás.

Köszönöm a válaszokat, igazatok van.

2008. máj. 30. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem gombás gyulladásom van:( És 7 hetes vagyok, sajna nekem is használnom kell a gyógyszert és a kenőcsöt is, de nekem doki írta fel. Én is próbálkoztam előtte más módszerrel, de semmi. Inkább tényleg kérdezz rá valakitől, hogy valóban használna-e, ill. nem lenne gond.


Vigyázz magatokra:)

2008. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a harmadik váalszoló avgyok és azt szeretném megkérdezni, mért tesazel fel ergy kérdést, ha nem hasznos számodra a váaszom?? Pedig elhiheted, hogy nem írtam hülyeséget, de tudod mit legyen ez a te bajod!!!! Én voltam hála az istennek!!! mert 0 36 hetes kenetvételen azt vizsgálják nincs e olyan bacid ami a pici babódnak problémár okozhat születéskor rá mehet a szemére stb...
2008. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló. Mi bajod van? Még csak most vagyunk a 36. hétben. Gondolom az orvosom tudja, hogy milyen vizsgálatot mikor kell végezni. Te talán orvos vagy? A válaszokat én nem szoktam értékelni, bocsánat. Talán azért teszem fel a kérdést, mert féltem a babámat.

A többieknek köszönöm a válaszokat.

2008. jún. 1. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a doki Chloramphenicoli-t irt fel! Az nekem használ! De kérdezd meg tőle,hogy jó-e az neked!
2008. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!