Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok, nem...

13 hetes terhes vagyok, nem tudom hol tapadt a méhlepény. Nincs egyik papíromon se feltüntetve. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Úgy tudom már az első vizsgálaton fel kellene tüntetniük. Az lenne a kérdésem, hogy miért nincs? Mik lehetnek az okok?

2021. okt. 28. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
UH volt?
2021. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, volt már egy 6 hetesen, 9 hetesen, és most egy 12 hetes. Semmi. Egyik papíromon sincs rajta, a 12 hetes pedig genetikai uh volt. Ez jelenthet bármi rosszat ha nincs ott hol tapadt? Mert aggódok és kövi uh még messze van.
2021. okt. 28. 13:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hol tapadt meg, kivéve ha alul, de azt mondták volna. Nincs jelentősége. Következő uh-n kérdezd meg!
2021. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Genetikai UH leleten nekem már rajta volt, de azon szerepelt először. Igazából, ha problémás módon, nagyon lent/mélyen lenne, biztosan szóltak volna róla, mert akkor nem lehet bármit csinálni (pl.:házasélet tilalom, emelgetés/hajlongás, testmozgás mellőzése). Ha nagyon-nagyon szeretnéd tudni, hívd fel a dokidat.
2021. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2021. okt. 28. 13:52
 6/14 anonim ***** válasza:

A második genetikai ultrahangon írta le az orvos. Nekem hátul, mélyen tapadt a lepény, de a méhszájat nem érte el. Semmitől nem voltam eltiltva és még túl is hordtam.

Ne aggódj, ha gond lenne, akkor biztos feltüntette volna a leleten az orvosod.

2021. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy is veszélyeztetett vagyok, nem emelhetek, szex tilalom van az eleje óta, a barnázás miatt. Ezért kérdeztem. Mert ha rossz helyen tapadt, attól barnázás is lehet. Ja és pihenés ágynyugalom. Akkor biztos van valami oka, de most néztem leleteket sehol nincs rajta, rejtélyes... És ráadásul étel allergiám is van, mindent nem ehetek, számolgatnom kell miből mennyit, mik az összetevők, stb... Házimunka is kilőve, kapom is az ívet rendesen, múltkor barnáztam emiatt hogy emeltem, mert no segítség... Akkor tuti van valami a lepény miatt
2021. okt. 28. 13:58
 8/14 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet a lepény helyzetétől valóban, ha eléri a méhszájat. De más okokból is amúgy. Kérdezz rá a dokinál! Bár ha amúgy is ennyire figyelned kell magadra, akkor sok mindenen úgysem fog változtatni.
2021. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Abszolút nem tuti hogy van “valami” a lepény miatt. “Barnázásnak” ezer oka lehet ami nem a lepény. 🙄😒
2021. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Atyaég szerintem lazíts egy kicsit és élvezd a terhességet. Rettenetes lehet ilyen görcsösen hozzáállni mindenhez.
2021. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!