Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor tette nyilvánossá,...

Ki mikor tette nyilvánossá, hogy babát vár?

Figyelt kérdés
Távolabbi ismerősökre gondolok
2021. okt. 29. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Család tudta és barátok, na meg persze akivel össze futottam az utcán vagy a boltban. Távolabbi ismerősök akkor tudták meg amikor megszületett már.
2021. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
8 hetesen elmondtam anyukámnak, szerintem onnanstól fogva a fél város tudta 😃 nem haragudtam érte, nem titkoltam sehol.
2021. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A távolabbi alatt mit értesz?

Anyukám, legjobb barátnőm és húgom már a pozitív tesztet is tudták. Kis idő elteltével a szűk család többi részének is elmondtuk.

Tágabb családnak, barátoknak, főnöknek és kollégáknak a 12.heti genetikai után. Akikkel nem vagyunk olyan viszonyban, hallomásból ők is ezután értesültek róla, meg mostanság tudják meg, amikor immár nagy pocakkal futunk össze. :)

2021. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
mi nem tettük közzé. Nyilván a család, közeli barátok tudták, akivel összefutottam az utcán, látta. Régen se írtak táviratot a volt osztálytársaknak, hogy jön a gyerek...
2021. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Gondolom a kérdező közösségi oldalakra gondol.


Mi 34-35. hetesen lőttünk pár pocakos képet, abból feltettünk egyet, előtte nyilván csak azok tudták, akikkel találkoztunk.

2021. okt. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Első alkalommal a 12 hetes uh után osztottuk meg a világhálón de sajnos félidő után nem sokkal befejeződött a terhességem, ezért a következőt már nem is vertük nagy dobra.
2021. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Távoli ismerősökkel semmikor, számomra ez egy intim magánügy amit nem kürtölgetek Facebookon, Instán meg sehol mert úgy gondolom, hogy semmit nem profitálok abból ha feltöltök pár giccses fotót egy ömlengő “köszönjük, hogy minket választottál…” felütésű legalja klisé szöveggel pár lájkért olyan emberektől akik nem érdekelnek. Nyilván nem tagadom le a gyerekeimet és nagyon büszke vagyok rájuk, bárkivel szívesen megosztom a hírt ha személyesen összefutunk (ha rákérdez, nem ezzel indítok) és nekem ez bőven kimeríti a közléskényszeremet, engem sem érdekel a harmad unokatesóm, vagy a volt osztálytársaim terhessége különösebben.
2021. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Anyumnak ki maradt mensikor

Család tagok első vizsgálat után 8 hét

Aztán ismerősök, barátok 10 hét

En sem vagyok babonás

2021. okt. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

én a 19.héten tettem ki a 12hetes ultrahang képét a kicsikémnek.

igazából már elég nagy volt a pocakom, sokan láttak a városban is.

20 éves voltam, tervezett baba, de a legtöbb ismerősöm még 10évig gyerekre sem akart gondolni, így többen azt gondolták titkolni akarom, ami egyáltalán nem volt igaz. éppen anyák napja volt, így gondoltam a sok anyáknapi poszt mellé elfér :D

2021. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Aki látott az rájött, de mondani nem mondtam soha, hogy jajj képzeld gyerekem lesz
2021. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!