Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ez normális dolog...

Szerintetek ez normális dolog hogy Pesten a WestEnd-ben a nyílvánosság előtt szotatta a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ma a WestEndben voltam és arra lettem figyelmes hogy egy anyuka a padon szoptatja a gyerekét eltakarás minden nélkül szoptatta. Szerintetek ez a jelenség mennyire normális?

2019. okt. 24. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Eltakarás nélkül szerintem nem normális és szerencsére nem is gyakori. Ha el van takarva és anyuka diszkréten csinálja, engem sehol sem zavar.
2019. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Most erre mit lehet mondani? Fordulj el, ha nem tetszik. Ezek a szoptatásfujjongók több energiát fektetnek a felháborodásba, mint amennyi az lenne, hogy elmennek mellette, azt nem lesik.
2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez már nem is meglepő. Múltkor bejött hozzánk egy anyuka vásárolni a kb. 1,5 éves gyerekével. Bent voltak kb. egy órát, és a gyerek végig az anyja mellén lógott.

Több vásárló kifordult az üzletből.

2019. okt. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Kisebbsegnél szokás. Kb mindenhol előkapják szemérmetlenül és nem zavarja öket, ki látja...
2019. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális. Nem értem, miért kell ilyen forgalmas helyen szoptatni, legalább akkor takarta volna el. Nem hiszem el, hogy nem érezte magát kellemetlenül, hogy mindenkinek a csöcsét kell tanulnia. Mert akaratlanul is oda néznek az emberek. És nehogy már több száz ember igazodjon egyhez, csak mert neki nincsenek gátlásai.
2019. okt. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
*5-ös vagyok, tanulnia helyett bámulnia akart lenni :)
2019. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%
Én nem szoptatok, de van minimális empátiám a nőtársaim felé. Enyhe túlzás, hogy több száz embernek KELL bámulnia a nő csöcsét. Ugyanis nem kell. Én sem bámulom őket. Az, hogy te óhatatlanul nézed, már a te bajod, a te tettedért ne a másik vállalja már a felelősséget. Gondolom letakarva meg azért nem volt, mert leszedi a gyerek a fejéről. Ennyi. Nem olyan nehéz ezt kitalálni. Őt nem zavarja, hogy bámulják, akkor engem nem sért, mert tlibe lszarom. Gondolom a gyerek takarta annyira, hogy többet nem látni a csecsekből, mint egy dekoltát felsőben.
2019. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem meg pont, hogy van a westendben külön helység ami erre a célra szolgál, ha annyira nem tudja letakarni. Nem hiszem, hogy pár perc séta ekkora fáradtság okozzon egy nőnek. Gáz... Mondom ezt, hogy szoptattam a fiam. Eszem ágában sem volt mutogatni magam, ez egy intim dolog.
2019. okt. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Pedig van a westend legtetején egy egy négyzetméteres tágas, forró, retkes baba-mama szoba, nemhogy oda ment volna azebadta.


Ha nem tetszik, nem kell odanézni. A westendben lófráló tinipitsák 80 százalékának több látszik ki a melléből, mint amit szoptatás közben látni. Azon miért nem háborodsz fel?

2019. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
A westend tele van romákkal, gondolom az illető is az volt. Nekem nincs bajom a nyilvános szoptatással ameddig az nincs beletolva a pofámba, ha messziről ordít a csöcs akkor viszont taszító és szándékos polgárpukkasztás.
2019. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!