Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Monural terhesség alatt?Valaki...

Monural terhesség alatt?Valaki szedett mar?

Figyelt kérdés

Volt valaki akinek monuralt kelett szednie terhesseg alatt?

A vizeletemben sok volt az fvs a hazi orvos monuralt irt fel 2x adagot.De ha ebbol 1x adag eleg akkor mert 2x kell bevennem ugy,hogy egy magas fvs-ből honnan tudja mi a bajom?Nem biralom az orvosokat csak felek bevenni.Nem lesz baja a babanak tole?



2021. okt. 29. 14:57
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 29. 17:12
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pont ma mondta a doki h azt nem szabad. A zinnat az egyetlen amit lehet. :/
2021. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én mindig monuralt szedtem ha baj volt. És mondtam is neki h az lenne a jó. De rögtön elutasította.
2021. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is szedtem, szeptemberben, 2 adagot, kicsit magas baciszintre. Direkt írta a nőgyógyászom (később a védőnő is!), hogy ezt lehet szedni terhesen is, nekem 72 óra különbséggel kellett. Egyébként semmi tünetem nem volt.


Mivel vagy 10 éve nem szedtem már antibiotikumot, ezért a bélbacijaimat is kipucolta rendesen, de egy normaflore kúra helyretett pár nap alatt. Legyen azért otthon probiotikumod a biztonság kedvéért.

1 hónap múlvára vagyok kiírva de eddig minden rendben.

2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Rendkívül megdöbbentő lesz, amit írok: az orvos nem szeretne börtönbe kerülni, sem egy pert a nyakába, ha esetlegesen a babádnak valami baja lenne. De ha neked többet mond Pillás Janka, Körmös Jutka meg Kasszás Aranka véleménye a témakörben, akkor hallgass rájuk, de orvoshoz ebben az esetben nem kell menni ,ha úgysem releváns, amit ő mond.
2022. jan. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Azt se tudom kik azok akiket felsoroltál.
2022. jan. 30. 11:32
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező nem lett baj? Én is így szedtem és kicsit aggódom…
2022. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem lett semmi baj szedd nyugodtan😊
2022. júl. 17. 20:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!