Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kevesebb volt a magzatv...

Akinek kevesebb volt a magzatvize?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Akinek kevesebb volt a magzatvize, és nyílt a méhszája ( 3110 )

Be kellett esetleg feküdni a kórházba? Vagy mi történt?

3.baba, és 32+3 hetes vagyok.

Hétfőn még átlagos mennyiségű volt a magzatviz, ma már kevesebb. Kedden megyek UH-ra megint.


2021. okt. 29. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
nyilik a méhszáj vagy kinyilt akkor nagyon feküdni kell otthon,vagy korház befektetés
2021. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a 3.babanal gyakran eleve a külső mehszaj nyitva van akár elég korán már és ez nem feltétlen kóros. Neked mondjuk nem csak a külső van, szóval az a biztos amit a doki mondott, ha mondott valamit. Ha azt mondta szigorú fekvés, akkor azt tényleg tartsd be. Igaz könnyű mondani 2 már meglévő gyereknél.. csak kivitelezni nem lesz könnyű.


Az mar rosszabb, ha a méhnyak is megrövidült, de a 3as kezdoszam nem erre utal, szóval azért ez jó hír.


Nekem elso terhessegben volt ez a 'kinyílt a mehszaj és kevesebb volt (kissé… tehát nem volt vészes) a magzatvíz' helyzet.


Semmi nem lett. Kihordtam a gyerekem és megszületett időben. Egészséges. Annyi volt, hogy többet kellett pihenni, mert nekem meg is rövidült a méhnyak. Igazából hetekig feküdni kellett, ami szívás volt de nem kellett bemenni a kórházba. Nekem, emlékeim szerint 2100 volt félidő környékén a víz még egyszer kevesebb egyszer jó.. az így valtakozott.

2021. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nekem nézték a terhesség elején 8-9 héten és a 20.het körül mert barnaztam és akkor zárt volt teljesen. Szóval tuti nem az elejétől volt nyitva.

Annyit mondtak, hogy pihenjek amennyit tudok.

Nagyon várom a keddet, hogy tudjam mi van a vízzel, mert már péntek óta nézem nem-e szivárog, és persze képes vagyok bebeszelni, hogy de :D

2021. okt. 31. 19:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj ne is mondd, attól én is kivoltam. Főleg,hogy bő vizes folyásom volt. Sztem vagy 4szer bementem az ügyeletre, high BIZTOS folyik a vízem. Na egyszer sem folyt. Szülésnél repesztették a burkot..


Amúgy nem volt valami bacid? Nekem azt mondták attól nyíltam ki.

2021. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

En mindegyik terhessegemnel ezt csinálom, de persze nekem is burkolt repesztettek mind a kettőnél ( 40+5 re született mind a 2 lányom )

Nem tudok róla.. rengeteget keményedtem, biztos attól nyílt ki. ( a rengeteg alatt azt értem hogy óránként 10x-15x is ) és szinte minden második napom így telt. Mostanában nyugodtabb a helyzet.

2021. okt. 31. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Uh az nem semmi. Nekem mondjuk nem kemenyedett, vagy csak pár naponta egyszer -ketszer. A második terhessegnel meg pluszba végig zárt voltam pedig kicsi a korkülönbség és sokat emelgettem a nagyot.. ezért is hiszem el, hogy nálam lehet tényleg a baci miatt lehetett az elsőnél a kinyilas, vagy mert az orvos állandóan bennem turkált.. a másodiknál az sem volt még nála a víz sem volt kevesebb.
2021. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!