Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Átlagosnál kevesebb magzatvíz?...

Átlagosnál kevesebb magzatvíz? Többi lent.

Figyelt kérdés

A leleten az alábbiak vannak:

Magzatvíz: Átlagosnál kevesebb, nem oligohydramnion.

Legnagyobb kzsmentes tocsa 63x32 mm.

Ez pontosan mit jelent ?

Köszönöm ha tudtok segíteni.



2021. máj. 13. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Hányadik héten jársz?
2021. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
31 hét.
2021. máj. 13. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 39.héten lett kevesebb a magzatvíz, egyből be is indítottak a szülést. nekem vészesen kevés volt már.


Amúgy amit írtál, azt jelenti, hogy a legnagyobb köldökzsinór mentes terület 6x3cm kb.

Az oligohydramnion pedig azt jelenti, hogy veszesen kevés magzatvíz. De mivel neked ott a nem szo elötte, igy még nem veszélyes.

2021. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm !:)
2021. máj. 13. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Szintén, mint a 3.válaszoló. Csak nekem 38.héten indították.
2021. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2021. máj. 13. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:
A magzatvíz folyamatosan cserélődik, illetve újratermelődik, még az is lehet hogy következő vizsgálaton nem lesz kevesebb nyugi. :) Utánkövetést igényel. Ennyi nem gond, de ha mégis súlyosbodna, van már pótlás is pár helyen az országban, pl. Pécsen. Későbbi szakaszban, ha már elég érett a baba pedig maximum szülésindítás. Nekem is kevesebb volt a vizem a 38. Héttől, nem volt baj. Arra figyelj, hogy szivároghat e a vized, jelzőbetétet érdemes lenne venned, ha a gyanúja felmerül. Nekem emiatt volt kevesebb.
2021. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! :)
2021. máj. 17. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!