Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt szájpadlás...

Terhesseg alatt szájpadlás duzzanat mitől lehet?

Figyelt kérdés

És persze hosszú hétvégére jott ki. Meg ha lenne fogorvos ugyebár akkor sem mehet az aki nincs beoltva. Meg kell járni míg valahonnan össze kapar az ember egy negatív tesztet. -közbe meg féltem a babát mert még nem értem az első trimeszter végéhez. 11. Hétben vagyok

Esetleg valakinek valami ötlet? Tapasztalat?


2021. okt. 30. 08:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Várni*
2021. okt. 30. 08:51
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom bármi olyasmitől, amitől nem terhesen is meg tud duzzadni.

Nem sértetted fel valamivel? Ettél bármi keményebb ételt?

Annyira súlyosan bedagadt, hogy orvosra van szükség? Miért fogász, indokolja bármi azon kívül, hogy a szádról van szó?

2021. okt. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg bármi allergia, bármikor kijöhet ha eddig nem voltál semmire allergiás akkor is.
2021. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát 3 napja felsértettem müzlivel és lejött egy hajszálvékony réteg pont azon a helyen. De azóta úgy vettem észre hogy meggyógyult. Lehet amiatt?
2021. okt. 30. 09:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet amiatt
2021. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű. Gondolom mégsem gyógyul meg igazán, és pluszban még irritálta, törte valami, így kiújult.
2021. okt. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell aggódni annyira szerintetek? Egy kis Kamillás öblögetés jó lehet? És ha nem múlik kedden háziorvossal beszelek.
2021. okt. 30. 09:15
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban tudsz venni Gengigel ínyápolót, az az ilyen szájbéli nyálkahártya sérülésekre szuper és terhesség alatt is alkalmazható.
2021. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!