Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek esélyes a terhessé...

Szerintetek esélyes a terhesség? Tüneteim pár napja kezdődtek, szédülés és néha hányinger illetve néha intenzívebb hüvelyváladék.

Figyelt kérdés
Nov.4.-én lenne esedékes a nem várt. Mai nap (okt.31.-én) csináltam egy tesztet negatív lett, Gólyahír tesztet használtam. Őszintén kicsit türelmetlen voltam, mert nagyon szeretnénk a férjemmel kisbabát és eddig hétszer próbálkoztunk. De valamiért most azt érzem terhes vagyok mégis negatív, netán mert nem vártam meg a nemvárt napját?

2021. okt. 31. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhestüneteid még nem lehetnek, mert nem késik még. Ez persze nem zárja ki, hogy babát vársz de biztosan nem azért szédülsz és küzdesz hányingerrel. Ha nagyon türelmetlen vagy, akkor tesztelj 2 naponta vagy várd meg, hogy késsen.
2021. okt. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteket HCG okozná, akkor értelemszerűen a teszt is kimutatta volna, bár nem tudom, a Gólyahír milyen érzékenységű. Érdemes megvárnod a 4-ét, akkor már biztos eredményt kapsz.
2021. okt. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy türelmetlen vagy, mert nagyon szeretnétek babát. De attól, hogy idő előtt tesztelsz, még nem leszel terhes. Csak annyit érsz el, hogy egy rakat plusz stresszt hozol az életedbe. Hiányzik ez neked? Márpedig a stressz ördögi dolog, valószínűleg az általad felsorolt "terhestüneteket" is az okozza.

Mi is nagyon akartuk a babát. Tudod, mik voltak előtte a tüneteim? Sima PMS tünetek. Aztán mikor a nemvárt napján reggel még nem jött meg, fogtam a leggagyibb 25-ös érzékenységű tesztet, és bemártottam egy jó adag pisibe. Megjelent a kontroll csík fél percen belül, már fel is adtam, aztán mire végighúztam a fésűt a hajamban, az az 1 perc alatt kirajzolódott a másik csík is. Ennyi. A PMS tünetek meg még hetekig maradtak.

Ne görcsölj rá. Tudom, hogy nehéz, de csak magadat mérgezed ezzel a hozzáállással. Sikerülni fog, csak lazíts picit.

2021. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben megprobalok nem rá görcsölni, stresszelni. Megvárom hogy késsen.

Köszönöm a gyors válaszaitokat, tanácsokat.

2021. okt. 31. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!