Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok és...

7 hetes terhes vagyok és tegnap enyhe barna folyást tapasztaltam. Ma délelőtt voltam dokinál, aki mindent rendben talált. Írt fel utrogestant. Megnyugodhatok? Estére írja a kúpot, előbb feltehetem, van értelme? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

A doki élő embriót látott(pulzálást), és kilökődésnek jelét nem. A méhszájam is zárt. Viszont most délután munkából hazaérve intenzívebb, rózsaszínesebb folyást tapasztaltam megint.

Van okom aggodalomra?

Meg ezt az utrogestan kúpot este lefekvéskor írja, hogy akkor kell fel helyezni.

De nem kéne hamarabb nehogy addig meginduljon a vérzés?



2020. júl. 6. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, este rakd fel.
2020. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Oké. Remélem nem lesz késő.
2020. júl. 6. 16:43
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg pihenni, megnyugodni.

Az orvos utasításai szerint alkalmazd a kúpot!


Minden jót kívánok!

2020. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Gondolom visszamenni ügyeletre, annak nem sok értelme volna. Mert délelőtt még minden a helyén volt.


Meg ha zárt a méhszáj, akkor honnan jön a vér, ami a barnás árnyalatot okozza?


Lehetséges, hogy az orvosi vizsgálat során érzékenyebb a hüvelyhám és az színezi be a nyákot?


Terhesség előtt volt némi méhszájsebem, az kiújulva okozhat ilyen elszíneződést?

2020. júl. 6. 16:48
 5/18 anonim ***** válasza:

A méhszájseb okozhat ilyet, semmi gond, ne aggódj!

El fog múlni!

Sőt, ha az orvos vett le mintát rákszűrésre, az is okozhat kis barnázást, rózsaszínű folyást.


Ha az uh-on rendben volt minden, ne izgulj!

2020. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rákszűrést is csinált? Nekem direkt mondta minden alkalommal, hogy ne aggódjak, ha utána pár csepp vérrel találkoznék.
2020. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem volt kenetvétel. Csak hüvelyi ultrahang és kézzel megnézte, megtapogatta a méhszájamat.
2020. júl. 6. 16:53
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat rendesek vagytok.


Sajnos sok rosszat hallani, olvasni erről a terhesség alatti barnázásról. Sokaknál a vetélés előjele volt. :(

2020. júl. 6. 16:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Azért írja estére mert akkor fekszel! Kevesebb folyik ki a hüvelyből mikor feloldódik. Célszerű azért betenni egy kis tisztaságit.

Pihenj sokat, ne emelj. Szedj magnéziumot.

2020. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, pihenj sokat, ennyitől nem megy el a baba. Van rendes szívhang, szóval nyugi.

Szedd a gyógyszert, ahogy mondta a doki és m8nden rendben lesz.

Javasolta, h menj táppénzre?

Én ugyanígy vagyok, mint te. Most fekszem itthon, szedem a gyógyszert és várok 🙂

2020. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!