Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Onnantól kezdve, hogy először...

Onnantól kezdve, hogy először éreztétek mozogni a babát, folyamatosan éreztétek, vagy normális, ha még ilyenkor napokra "eltűnik"?

Figyelt kérdés
Holnap leszek 18 hetes, és kb.két hete érzem, hogy mozog. Először ritkábban, az elmúlt héten már napjában többször is. Most már 3 napja semmi. Első baba, nagyon aggódom érte, de az orvos már két hete is azt mondta, hogy valószínűtlen, hogy ilyen korán érezzék az első terhességnél a kismamák a babát, majd csak a 20.hét körül, addig figyelni is kár.

2021. okt. 31. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem éreztem mindennap, csak úgy a 22.héttől.
2021. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is elég korán éreztem már őt, de az elején még nem volt mindennapos.
2021. okt. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soká éreztem meg, 22. hét körül és utána is nagyon kellett koncentrálnom, de napi 1 mozgást sikerült elcsípni. De 24. héttől már minden nap éreztem többször is.
2021. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy volt nekem is. Néha napokra eltűnt. De ez maximum egy hétig tartott, utána már minden nap jelentkezett. Hol többet, hol kevesebbet.
2021. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csajok, megnyugodtam kicsit :)
2021. okt. 31. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
14 hetes kortól éreztem, bármilyen valószínűtlen a dokid szerint. Olyan 2 héttel később én már éreztem minden este, mikor lefeküdtem hanyatt. De függ ez sok mindentől, nem baj ha még nem érzed állandóan. Próbálj meg esetleg hosszabb ideig háton feküdni mielőtt elalszol, és koncentrálj. Szerintem be fog jelentkezni, ne aggódj :)
2021. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 14 hetesen érezetem először aztán 15 hetes kortól minden napp érzem többször is egy napp és egyre erősebben pld az előbb mozdult akkorát hogy még láttam is 😁 most 18 hettes vagyok. És sokkan mondják hogy ritka hogy ilyen hamar meg éreztem és hogy már mindennaposan érzem 18 hettesen
2021. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ugyhogy szerintem ne aggódj nincs bajj. Mozog ő csak te nem érzed 🙂
2021. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!