Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik nektek is volt h 2-3...

Emese19 kérdése:

Kismamik nektek is volt h 2-3 órán keresztül szinte folyamatosan éreztétek mocorogni a babát a pociban?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk pont 30 hetesek és este séta után kb 2,5-3 órán keresztül folyamatosan éreztem ahogy mocorog a drágánk a pocimban. Nem rugdosást (néha azt is)hanem azt éreztem h folyamatosan ide-oda ficereg, hullámzik a pocim.

Ez ugye nem baj? Remélem nagyon jól érzi magát a pocimban!!!


2014. szept. 20. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs semmi baja. A dokim mindig azt mondja, minden mozgás pozitív visszajelzés.
2014. szept. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az enyém is sokszor mozgott végig egész napszakokat - hát idekint sem egy nagy alvó...
2014. szept. 20. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?


mindig kérdezi az orvos h mocorog-e... akkor?

2014. szept. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is pont 30 hetes vagyok, és pont tegnap figyeltem fel rá, hogy egyfolytában mocorgott. :) Én örültem, mert az én babám elég csendes, én meg pont ezért aggódom, de bízom benne, hogy csak ilyen a természete.
2014. szept. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha elkezd csuklani, akár órákig is eltarthat. Szóval lehet, hogy csuklott, és közben mocorgott is, lehet, hogy nem hagyta aludni a csuklás, de ne aggódj, a babákat még nem idegesíti a csuklás.

Nem mértem ugyan, de volt már, hogy nagyon hosszan mocorgott az enyém is. Általában, ha kimagaslóan sokat mozog egy nap, a következő nap csendesebb és fordítva. Ha tehát véletlen következő nap feltűnően csendes lenne, ne ess pánikba, csak kipiheni az előző napi partyt:D

2014. szept. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom lanyok, aranyosak vagytok!

Kicsit nyugisabb most a picurka a pocimban, de ahogy fekszem a bal oldalamon erzem azert h a jobb oldalamat birizgalja :) Nagyon szeretem en is amikor sokat mozog es hala istennek altalaban sokat mocorog, na de ennyire hosszasan meg nem ficergett a pocimban! Aminek tenyleg orulok, m nagyon jo erzes csak hirtelen megijedtem (en nagyon ilyen vok) h mi ez a hosszas ficankolas?!

De tenyleg nagyon orulok neki h ilyen mozgekony es maradjon is csak ilyen virgonc!!!

2014. szept. 20. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan nap, hogy meg se áll egész nap. A front is befolyásolja szerintem.
2014. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!