Mi ez a hasfájás?

Figyelt kérdés
10 hetesen egyik éjszaka és ma éjjel is 12 hetesen arra ébredtem, hogy erős mensi szerű, folyamatos hasfájásom volt pár percig körben az alhasamban és a derekamban. Vérzés nincs, szívhang van, mert azt minden nap meghallgatom itthoni szívhangfigyelővel. Előző két terhességemnél nem volt ilyen. Valakinél előfordult esetleg?
2021. nov. 1. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos szivhang? Ugyanis ilyen korán az még nem igazán hallható, 14 hetes kortól javasolják eleve.
2021. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(ja hogy nem, első terhesség akkor bocsi, ott már minden más)
2021. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy a szívhangot hallom, sokkal gyorsabb, mint az én szívverésem. Meg is szoktam számolni, most 160/perc körül van. Már 3 hete megtaláltam.
2021. nov. 1. 13:14
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is szokott lenni ilyen fajasom, már bőven a, terhessegem előtt is volt, mintha egy, övet szoritananak egyre erosebben a hasam körül, sosem jöttem rá mi ez csak hogy ha felallok és nagyokat lelegzem akkor elmulik pár perc alatt. Legutoljára tisztán emlekszem, június 12en volt, 15eb elveteltem😭 de nehogy megijedj, mondom, nekem évek óta van.
2021. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, én úgy beszartam, hogy mindig bementem vele ügyeletre. Nem volt jelentősége. Világosan elmagyarázta aztán az orvos, hogy ezzel akkor kell beszaladni, ha periodikusan ismétlődik és egyre erősebb a fájdalom.
2021. nov. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, hogy nem lesz baj! Csak fura, hogy eddig nem tapasztaltam ilyet a lányomnál és a fiaimnál sem. Arra is gondoltam, hogy esetleg a méhem, vagy a császár hege nem bírja a növekedést, mert ez a 3. terhesség korán, egy év múlva jött a második után. De kb. olyan volt a fájdalom, ahogy a 4-es írta, mintha egy övet szorítanának körbe rajtam.
2021. nov. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!