Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hányás,hasmenés mennyire...

A hányás,hasmenés mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7 hetes terhes vagyok és 5 napja kínlódok brutális gyomorgörcsös hányás hasmenéssel.

Az orvos azt mondta nem tud mit adni,mivel babás vagyok. Így csak széntabletta,b6,normaflor,smecta por.

A gyomorgörcs valamennyire enyhült,már nem potyognak a könnyeim,de a hasmenés nem múlik. És nyomásra is nagyon fáj a hasam..pl hason se tudok feküdni annyira. :(

Esetleg van valami tanácsotok,mit tudnék tenni,hogy végre elmúljon?

Csak főtt krumplit,banánt,leves levét,pirítóst eszek.


Ja még annyi,hogy prolutex szurit szúrok mindennap. (Lombikos kismama vagyok).

Már gondoltam erre is,mi van ha az miatt?

Nőgyógyászhoz szerdán tudok leghamarabb menni,feltéve ha jobban leszek egyeltalán.. :(



2021. júl. 17. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Furcsa orvos lehet.... Bolus adstringens csersav tartalmú tabletta, már 1 szemtől megnyugszanak a belek. A banán nem igazán ajánlott a magas cukortartalom miatt. Akkor már inkább kevés reszelt sárgarépa.
2021. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Pedig belgyógyász is amúgy,de most én is kiakadtam rá,mert meg se vizsgált.. -.-

Ez a Bolus tabletta,biztos jó kismamáknak is? Mert a betegtájékoztatójában az van,hogy nincs elég adat,hogy terhesen lehet e szedni.. :/

2021. júl. 17. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
olyan orvoshoz menny aki vizsgál is meg téged.baj lehet
2021. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bementünk ügyeletre…ott se vizsgáltak.. úgy látszik még mindig fosnak a covid-tól! :@

Ez azt mondta igyak Tasectan port.. ,most vírus van igen ilyen hosszú ideig is eltarthat és hogy veszélyes a babára a hasmenés,mert vérbőséget okoz lent..

Na,full nyugodt lettem.. :/

Ennyit a dokikról..

2021. júl. 18. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!