Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismamák, hogy...

11 hetes kismamák, hogy vagytok? Milyen tüneteitek vannak?

Figyelt kérdés

Nálatok volt már olyan, hogy “nem éreztétek” terhesnek magatokat? Ma éreztem előszőr így, nagyon megvagyok ijedve, talán bajt jelenthet?

Mikor kaptatok időpontot genetikai uh-ra?


2021. nov. 2. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha ilyen hülyeségeken idegesíted magad, lehet a tenyleg nem leszel terhes a végén.

Aztán hol van még amikor majd nyugisabb napja lesz, vagy nem könyököl bele a rekeszizmodba és mégis minden ok lesz.

Csak kíváncsiságból: ma nem érezted magad terhesnek, de hogy érzed magad mikor annak érzed magad 11 hetesen?

2021. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz a kérdésemre értelmes választ adni és csak kedved van kötekedni mert frusztrált vagy, vagy annyira elnyomott az életben, hogy nincs kihez szólnod, görgess tovább.

Köszi

2021. nov. 2. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

🤣😅

Nem én vagyok frusztrált meg elnyomott, hanem aki "nem érzi magát terhesnek, ti hogy vagytok"....

Nekem nincs kihez szóljak, mikor a mikor kaptatok idopontot uh-ra egy kétségbeesett segélykiáltás, hogy valaki beszélgessen velem, az se baj, ha a nevét sem tudom...

Amúgy kérdeztem ez mégis mit jelent mert én egyik terhesség alatt sem éreztem magam terhesnek, még a végén sem, nem hánytam, nem vizesedtem, szóval érdekelt volna, mit is takar ez, meg írtam, hogy messze még a vége, hogy már most halálra rémülj igenis hülyeségeken, de bocs hogy belerondítottam a rózsaszín kis felhőcskédbe 🤪

2021. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor te a szerencsések közé tartoztál, gratulálok.


Talán válaszol olyan is aki nem ennyire szerencsés és tudja milyenek a terhességi tünetek az első trimeszterben és milyen ha egyik napról a másikra eltűnik.

2021. nov. 2. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nekem anno eltűnt és elveteltem de most ettől megnyugszol?
2021. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, te eddig mit éreztél.

Én most vagyok a 13. hétben, de azon kívül, hogy reggel fogmosás közben, vagy a vitamin lenyelésénél rámjön a hányinger, még sosem éreztem magam terhesnek. 🤷

El sem tudom képzelni, te mitől szoktad amúgy annak érezni magad.

2021. nov. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van fb csoport, lépj be oda. 2022. májusi babák és anyukák
2021. nov. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Terhességi tünetektől “éreztem magam terhesnek”, pl hányinger, fejfájás, érzékeny mellek, puffadás,stb.
2021. nov. 2. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:

De azzal ugye tisztában vagy, hogy:

1. ezeknek a "tüneteknek" a megléte egyáltalán nem törvényszerű

2. hogy ha jelentkeznek is, jönnek-menne folyamatosan

3. attól, ha nincsenek "tüneteid", még ugyanúgy terhes vagy.

2021. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!