Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epét hánytam éjjel. 11 hetes...

Epét hánytam éjjel. 11 hetes terhes vagyok. Mas is járt így?

Figyelt kérdés
2021. okt. 1. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, en rengetegyzer hanytam epet terhesen,ki is szaradtam. Ha tudsz inni,valamicsket enni, nincs akkora baj,csak ki kell varni,mig vege van... Ha viszon viz sem marad meg benned huzamosabb ideig,es enni sem tudsz,irany a korhaz.
2021. okt. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A víztől is hanyok már 1,5 napja
2021. okt. 1. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
De attol meg marad benned valami? Pisid sotet szinu? Ha igen,akkor nem art korhazba menned... Kiszardhatsz
2021. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem az segített, hogy mindig van egy-két falat a gyomromban. Valami semleges ízvilágú valami, mondjuk pirítós. Ha nem ettem azért hánytam, ha ettem, akkor meg azért. Ez a két-két falatos megoldás úgy tűnik egyelőre bejött.
2021. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írok, de szerintetek nem baj, ha már kettő napja nem ettem szinte semmit? 😭 vízből is keveset tudok inni, mert kijön belőlem. Magánorvoshoz járok, az itteni kórházba nagyon bunkók az emberek, ezért nem merek oda sem elmenni. Annyira félek. Ki vagyok borulva. Kettő napja fekszem és hányok 😭😭
2021. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned. Természetes, de ha túlmegy egy határon, akkor minimum a háziorvost keresd fel holnap telefonon. Ha ő úgy látja jónak, be kell menni a kórházba. Infúziót kapsz, nehogy kiszáradj.
2021. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!