Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatok érdekelnek...

Tapasztalatok érdekelnek azokról, akik rutin nőgyógyászati vizsgálaton tudták meg, hogy terhesek, hogy hogyan élték meg?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy valaki csak az éves rákszűrésre ment, és hopp, kiderült, hogy terhes (UH vizsgálatkor látszódott). Mert mondjuk fogamzásgátlót szedett, megvonásos vérzése megvolt a hónapban, és tünetei sem voltak...

2021. nov. 3. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ritka az ilyen dolog,de meg esik.millio oka lehet
2021. nov. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A volt anyósom így járt 37 évesen
2021. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet hogy a múlt évszázadban volt ilyenre példa sűrűn, de ma már nincs.
2021. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
2 mostani példát is tudok,az egyiküket korai klimaxal diagnosztizálták,mondjuk ő nem tudom,hogy tudta meg,a másikuk pedig 42 évesen valóban azt gondolta a kimaradás klimax miatt van. Védekeztek,es mikor rákszűresre ment derult ki hogy 16 hetes.
2021. nov. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm annyira zokogott, hogy én még embert úgy sírni nem láttam. Ő ciszta miatti műtétre ment be, itt szokás, hogy a főorvos megvizsgálja a frissen felvett nőket, kegyetlenül zokogva jött ki a rendelőből... akkor már 5 éve küzdöttek, de még nem volt ennyire IR, PCOS vizsgálat és kezelés.
2021. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy céges uh-n mesélte a doki, hogy egyszer előfordult vele hasonló szűrésen, hogy előbb tájékoztatta a kismamát a kismama mivoltáról, mint ahogy ő tudott volna róla. Szerencsére ők tervezték és nagyon örült neki a nő. Mondjuk annak nem annyira, hogy ilyen körülmények között világosították fel. :D
2021. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!