Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriás autóvezetés...

B kategóriás autóvezetés tanulásnál a legelején általában hány órát szokás rutin pályán vezetni a forgalomban való vezetés előtt? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

4 órát vezettünk rutin pályán, ott sem ment minden a legjobban, aztán 5. órában kimentünk a forgalomba, több dolgot is elrontottam, és az oktató letolt, hogy gondolkozzam el, hogy tényleg meg akarok-e tanulni vezetni, mert hogy az gáz hogy 5. órában is még a rutin pályán bohóckodunk.

Ennyi óra után a legtöbben tényleg mennek már forgalomban, és én vagyok gyenge képességű? Vagy csak az oktató türelmetlen velem?

Köszi a válaszokat:)



2021. máj. 29. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon változó szerintem, mi 20 percet voltunk, 1x megcsináltam az alapokat kicsit gyakoroltuk az emelkedőről indulást és ennyi
2021. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Ennyi óra után a legtöbben tényleg mennek már forgalomban, és én vagyok gyenge képességű? Vagy csak az oktató türelmetlen velem?"


A leírásod alapján mindkettő igaz.

2021. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő ki milyen gyorsan tanul, de senkinek sem hiszem hogy lehetetlen. Ez a hozzáállás nagyon rossz az oktató részéről. Csak elveszi tőle a kedved és még rosszabbul fog menni. Javasolnám az oktatónak hogy ilyen hozzáállással sürgősen nézzen más munka után, neked pedig hogy más oktató után. Első alkalommal a forgalomban mégis mi az a nagy hiba amin ki kell akadni? Életedben először vezettél forgalomban.
2021. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az oktatód egy hülye. "5. órán is a rutin pályán bohóckodunk".


Miért, mit vár, 4 óra után úgy kéne vezetned, mint Schumacher? Nyilván aki úgy kezdi el az egész tanfolyamot, hogy már vezetett előtte és megvannak az alapok, annak jobban fog menni. Aki meg a 0-ról kezdi, annak nem biztos, hogy az ötödik órán már a forgalomban a helye. Ezért is tartom hülyeségnek, hogy eltörölték a rutin vizsgát. Mondom ezt úgy, hogy én is totál kezdőként vágtam bele és már túl vagyok egy oktató váltáson is.


Az előző oktatóm nekem is ilyen volt. A kézifékes elindulást lejtőn pl. egyetlen egyszer mutatta meg, a legelső órán a rutinpályán, és nem ment. Aztán meg lecseszett, mert jéé, a forgalomban sem sikerült, ki hitte volna. A másik oktatóval megtanultam.

2021. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Én szerintem 1órát voltam. De ismerek olyant aki 6-8at is, és mégis átment. Emberfüggő ,nem kell feladni.
2021. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az első órán vezettem csak a rutinpályán, utána már csak forgalomban.
2021. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez oktatófüggő. Mi 10 órát voltunk kint, és ott is tanultam meg parkolni. Utólag kicsit soknak tartom, mert a valóságban való parkolás sokkal nehezebb.
2021. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rutin pálya ritka ma,kevés a jogositványos autovezető oktato. oktato függő
2021. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!