Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mély depresszión vagyok túl,...

Mély depresszión vagyok túl, sőt a férjemmel is megromlott a kapcsolatom, Állandóan úgy érzem, megcsal, kutatom a telefonját, kivel beszél. Ha rákérdezek, örjöng, azt állítja nem csal meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
De akkor miért mérges, ha szóba hozom a dolgot? 5 éves házasság aéatt elég sokszor éreztem ezt. Azt mondja, nincs rá okom, én mégis úgy érzem.mit tegyek, higgyek neki, nyomozzak, vagy a megérzéseimben higyjek?
2010. szept. 3. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
A bizalom pedig a jó kapcsolat alapja. De van valami okod a féltékenységre? Ha nincs és csak bebeszéled magadnak akkor ez már betegség, menj el pszichológushoz mielőtt a férjed megunja a hisztiket és elhagy. Ha meg van gyanús jel, akkor járj utána.
2010. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha állnadóan kémkedsz után,akkor jogosan őrjöng! Hagyd ezt abba,mert rámegy a házasságod,és ennek csak te leszel az oka. Bizalom nélkül nem lehet egymással élni! Legyen önuralmad és bízz a párodban!
2010. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csal meg!Én is voltam depressziós, tudom,milyen.Az ember nem igazán él a valóságban.Szerintem a depressziód miatt beképzelsz dolgokat.Ilyenkor az ember mindent sötéten lát.Várj egy pár napot.Nem tudom, mikor estél át ezen a betegségen, de ha már meggyógyultál, és tisztán látsz, mosolyogni fogsz az egészen.Ha valami nem stimmel, ráérsz majd akkor agyalni.Egy biztos: most ne vonj le tévesen következtetéseket.És ne nyomozz, ne kutakodj, mert arra bárki berágna, joggal.Minél féltékenyebb vagy, annál jobban üldözöd el magadtól a párod.Ilyen időszak nálunk is volt, hogy ok nélkül féltékenykedtem,és az őrületbe kergettem szegényt.Majdnem szakítás lett a vége.Ne csináld!Szerintem csak vaklárma!És ha így folytatod, te leszel az, aki egy másik nő karjaiba löki a férjét!
2010. szept. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mérges, mert gyanúsítgatod! Valószínűleg alaptalanul.Te is így reagálnál, ha ő állandóan azzal jönne, hogy megcsalod.Csak gondolj bele a helyzetébe!El fogod üldözni otthonról ezzel a viselkedéssel.
2010. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. Elég fura, hogy üvölt,amikor tudja, hogy problémáid vannak lelki téren....
2010. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia!tudom mit érzel mert én is így vagyok...nálunk is ez a reakció ha rákérdezek.Nálatok van baba?Nálunk még a pocimba van és most leálltam a nyomozgatással mert a sok idegeskedéssel nem akarok ártani a babámnak.Mi 3és fél éve vagyunk együtt.Tanácsot adni nemtudok csak azért írtam hogy tudd hogy nem te vagy az egyedüli.De ha nem találtál semmit a telefonjában sem szerintem nincs minn aggódnod!Fel a fejjel!Nehogy akkor gondold azt hogy alaptalan a gyanúsítgatásod ha már késő.Szorítok neked!Majd írd meg hogy alakultak a dolgaitok.Kitartás!
2010. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hidd el egy férfi sem éri meg, hogy aggódj. Próbálj csajos programokat kitalálni, keresd nők társaságát, ahol akár velük megbeszélheted a lelked problémáit, vagy akár egész más dolgokkal foglaljátok el magatokat. Gondolatelterelés! Segíteni fog, garantálom. :)
2010. szept. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokatsegített. 2 gyerekünk van, 3,5, és 2 évesek. Végül nem volt semmi gond, magamhoz tértem, már nekem is van önbizalmam, nem gondolok ilyeneket, és élem a magam életét, jó értelemben. Nem kutakodom az övében.
2010. okt. 4. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!