Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tünet vagy vírus?

Terhességi tünet vagy vírus?

Figyelt kérdés
Az 5. hét elején kezdődtek a rosszullétek. Reggel hányingerem volt, nem kívántam néhány dolgot, aztán egy két nap alatt odáig fajult a dolog, hogy már mindenféle ennivalótól undorodom, amit kicsit is kívánok, azt is csak úgy lenyelem, hogy ne haljak éhen, de egész nap émelygek és rosszul vagyok az étel látványától vagy szagától. Nem bírok receptek közt keresni, főzni vagy bevásárolni, csak többszöri szünet tartással és már kezdek kétségbe esni. A kollégám is rosszul volt, pont akkor, amikor én kezdtem, ő is étvágytalan volt és hányingere volt egy két napig, de neki elmúlt. Nekem egy hete tart. Szerintetek egy vírus lehet vagy terhességi tünet? Kezdek kétségbe esni, úgy érzem, hogy én ezt nem bírnám hetekig. :( Bármilyen tapasztalat, tanácsért hálás volnék.
2021. nov. 6. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tünet. Vagy elmúlik, vagy nem. Legtöbbször 12. hétig elmúlik, nekem a 36. héten múlt el, akkor végre kivették császárral, utáltam az egész terhességet.
2021. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Terhességi tünet. 5+5 hetes terhes vagyok, kb pont 4-5 napja kezdődtek nálam is ezek a tünetek. Minden reggel hányingerrel kelek, napközben éhes vagyok, de semmit sem kívánok, kb. én is csak legyűröm a kaját, aztán meg tök hányingerem lesz utána. :(

Nekem erősen savasodik is a gyomrom, most próbálok inkább lúgosító ételeket enni, a mandulatej és a mandula (jó pépesre rágva) segít.

Kitartást és jó babavárást! :)

2021. nov. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhessegi tünet. A második trimesztertől jobb lesz.
2021. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem múlik el, terhességi tünet. Nekem is első hetekben jelentkezett már a teszt után. Azóta túlélésre hajtok. 11+4-nél járok, volt pár nap, amikor már azt hittem javul a dolog, de aztán minden ugyanúgy ment tovább. Én minden másnap elmondom, hogy ezzel nem lehet együttélni, de 5 hét eltelt és még mindig itt vagyok. Igaz fogytam 3 kilót, de még mindig a jobbak közé tartozom, én nem hánytam eddig, csak 1-2 alkalommal.
2021. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Huh, hát együtt érzek mindenkivel. :( Sajnálom nagyon 1-es, gondolom senki nem arra számít, hogy így tölti a babavárást. Remélem, hogy nekem sem fog a 12. hétnél tovább tartani, de legalább jó tudni, hogy mire számítsak. Remélem, hogy nem lesz baja a babának attól, hogy alig eszem valamit.
2021. nov. 7. 09:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Ő elveszi magának a szervezetedből azt, ami neki kell. Szedj várandós vitamint azért. :)
2021. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 14.hetig volt ugyanez nálam...most 18 hetes vagyok,es most mar mindent megeszek ami ehető.
2021. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező? elmulik 2.trimeszterig.
2021. nov. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kérdést, lassan kezdek hozzászokni és kitapasztalni, hogy hogy lehet túlélni ezt. :) Tegnap egy fél napig jól voltam, az nagyon jól esett. Ez tartja bennem a lelket, hogy bármikor elmúlhat, még ha csak pár órára is. Közben voltam dokinál is, és dobog a pici szíve. Elmondhatatlan érzés. :)
2021. nov. 10. 19:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!