Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Ma...

5 hetes terhes vagyok. Ma délelőtt elkezdtem vérezni, de csak egy picit! Voltam is dokinál, hála istennek még minden rendben. Utrogestan kúpot kaptam, és már vérzésem sincs, csak egy kis barna. Nagyon meg vagyok ijedve! Ugye nem veszítem el?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Most az a fontos, feküdj sokat, ha megteheted fel se kelj az ágyból. A kúp nekem is elmúlasztotta a vérzést de másnap már ömlött belőlem. De nekem már nem volt szívhang sajna. Ha minden rendben volt az uh-n akkor tuti nincs baj, csak pihenj pár napig mindenképp!!!!!
2008. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem még csak petezsákom van!Júliusban volt egy vetélésem már. Úgy félek!
2008. dec. 12. 19:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Hány hetes voltál? Úgy sajnálom!
2008. dec. 12. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
en is vereztem a terhesegem, elejen, nekem azt mondta a doki ha nem jon sok es nem gorcsol akkor gond nincs!
2008. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs görcs hála istennek!
2008. dec. 12. 19:18
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A leglényegesebb, hogy ne idegeskedj, mert ezzel is árthatsz, pláne ha már elmúlt a vérezgetésed. Én két hete jártam ugyanígy 8 hetesen, Utrogestan kúpot használok én is, azóta nincsen problémám, így remélem a babónak sincs baja. Fel a fejjel, nem lesz gond.

2008. dec. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kis barnazas az mar jo jel,fel a fejjel!En is atestem ezen ,szinten halalra idegeskedtem magam.A 7. es a 10. het kornyeken volt,de az Utrogestan hatasara par nap alatt abbamaradt es egyenlore minden rendbe.Fo a sok pihi,fekudj az oldaladon inakabb(nekem ezt tanacsoltak) es pozitiv gondolkodas!!!Mindig arra gondolok ,hogy ez a baba akar minket, csak vigyaznom kell ra :-)

Szoval kitaratas!Drukkolok!

16 heteske

2008. dec. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hetes voltam én is, amikor barnázni kezdtem - igaz, nem véreztem, viszont pihenéstől elmúlt és már a 36. héten vagyunk :) szóval ne aggaszd magad, pihenj sokat, nehéz, de próbálj mással foglalkozni, olvass vidám dolgokról! :) M.
2008. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nekem pont 7 hetesen történt, de nálad nem lesz semmi baj!!!! Ha már nem vérzel akkor semmi ok az aggodalomra! Boldog babavárást!
2008. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!