Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, ha pozitív tesztek...

Mit jelent, ha pozitív tesztek és negatív tesztek is vannak? (A többi lent.)

Figyelt kérdés
Kicsit ideges vagyok, mert lett pozitív és negatív terhességi tesztem is, előfordulhat álpozitív teszt? Nem hiszem, hogy terhes vagyok, kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Nem tudom, miért egyszer ilyen az eredmény, egyszer meg olyan. Valakinek volt már hasonló? Mi történt, babát vártatok, vagy sem? Érdekelnek a tapasztalatok. Köszönöm!

2021. nov. 7. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Koraterhesen simán előfordulhat, hogy ha kevésbé koncentrált a vizelet, negatívat jelez a teszt a korábbi pozitív után. Meg olyan is lehet, hogy elindul valami, aztán mégse lesz baba, úgyis negatívba válthat a teszt.


Ezeket az idő dönti el.

2021. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Alpozitiv nincs, ha pozitiv akkor van baba, de nem mindegy milyen erossegu a teszt ha nemvart elott tesztelsz. Tudsz feltolteni kepet? Mikor nem kell megjonnie? Es milyen tesztek voltak?
2021. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kémiai vagy nem mindig egyforma a vizelet sem

Az idő és az orvos tudja megmondani mi a helyzet

Hcg vérvétel a biztos vagy az sem mert olyan is van hogy magas hcg de ultrahangnál üres a petezsák

2021. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

2!


De, van alpozitiv is. Hibás teszt illetve bizonyos tipusu rák eseten is pozitív lesz.



Kérdező!


Ha a pozitív reggeli elsőből készült, a negatív meg napközben valamikor, akkor simán lehetsz terhes

2021. nov. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló én azt gondolom csak álpozitív lett. Van 3 pozitív 3 negatív tesztem, náhány nap múlva azért csinálok még egyet. Mindent leírásszerűen csináltam. Egyébként két x-epil és egy Gabriel lett pozitív, és 2 Gabriel és 1 Babyboom lett negatív. És az a baj, hogy ben így jött, hogy 3 pozitív után negatívak, hanem 2 pozitív után 1 negatív utána meg 1 pozitív és 2 negatív. Ebből úgy vélem nem vagyok terhes, csak még 2 hét mire eljutok orvoshoz és nagyon fáj a hasam alja, olyan fura görcseim vannak kb.3 hete. Az előző menstruációm sem volt normális. (Néha olyan mintha meg akarna jönni, néha meg olyan nagyon erős görcs, amit nem tudok mihez hasonlítani.) Mellfeszülés szokott lenni. Arra gondoltam, hogy valami a vesémmel lehet, arra is mutathat pozitívat a teszt (néhány oldalon írták), mivel gyakran járok mosdóba. Vagy valami fertőzésem lehet, esetleg kémiai terhesség, és a tanácstalanság a legrosszabb, mert stresszelek. Azt érzem, hogy valami nem okés. Aggódom, mert nyáron nem lett jó a rákszűrésem sem, amúgyúgy is mostanában kellett volna visszamennem megismételtetni. Inkább az rémít meg, nehogy beteg legyek és arra jelezzen a teszt. Anyukámat műtötték kezdődő méhnyakrákkal, úgyhogy aggódom.

Majd biztosat az orvos mond, kivárom, csak reménykedtem más is volt így, és meg tudja osztani a tapasztalatait.


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Szép napot nektek! :)

2021. nov. 7. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor terhes voltam felfázásos tüneteim voltak, illetve egyik rokonomnak is. Folyamatos vizelési inger, meg fájt a pisilés végén. Aztán rá pár napra még orvoshoz is mentem, de se genny, se vér nem volt a vizeletemben.Majd pozitívat teszteltem.

Talán nálad sincs komoly nőgyógyászati baj.

2021. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akkor volt ilyen mikor kémiai terhességem volt. Össze vissza voltak a tesztek. Aztán 5 nappal később meg is jött.
2021. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező?
2021. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves nyolcas!


Azóta sem jött meg, jövő hét péntekre van időpontom a dokihoz, majd kiderül.

2021. nov. 10. 16:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom kérdező majd hogy mit fog mondani az orvos
2021. nov. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!