Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg igaz az hogy ha a...

Tenyleg igaz az hogy ha a méhen belül a kicsi nagyon sokat mozog akkor nyugodt baba lesz a kinti életben re fordítva meg nagyon mozgékony ha méhen belül nem mozgékony?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Vagy igen vagy nem..
2021. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én erről még nem hallottam, de nagyon jó lenne, mert az enyém reggel beindul, és este áll meg :D

35.hét.

2021. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányom folyton pörgött bent, kint sincs egy nyugodt perce sem.

A fiamat alig éreztem, kint is simán fel sem tűnik ha itthon van...

2021. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az első ugyan olyan túlmozgásos volt bent mint kint.

A második normál bent és kint.

A harmadik bent ia kint is halál nyugodt.

2021. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy bejön vagy nem, kb mint a mondás, hogy ha sokat hánysz lányod lesz. Nekem például belül hatalmas bulikat rendezett a kislányom, azóta meg egy nyugis gyerek
2021. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a mindkét gyerek nagyon aktív volt a pocakban. A lányom kint is az, a fiam nyugodtabb, de azért ő is elég mozgékony.
2021. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont olyanok lettek (a nyugis fiam nyugis, sőt lusta, az izgága fiam meg nagyon keveset alvó), mint odabent voltak. Barátnőim is azt mondták, hogy olyasmi habitusú lett a gyerek, mint amilyennek a pocakban hordva még már sejtették.
2021. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két gyereknél bejött.

A lányom a hasamban épphogy csak jelzett néha, hogy itt vagyok élek ám, de nem vitte túlzásba.

Aztán amikor megszületett nagyon izgő-mozgó, keveset alvó hasfájós baba volt 5 hónapos koráig.

Ezzel szemben a fiam a hasamban egy sajtkukac volt. Folyamatosan, de ezt értsd úgy, hogy tényleg folyamatosan mocorgott. Éjjel aludt kicsit, de sokszor arra keltem, hogy olyanokat belém rúg, hogy csillagokat láttam.

Aztán megszületett és egy nagyon nyugodt, első perctől jó alvó kisbaba lett.

Aztán ahogy nőttek ez megint megfordult.

A lány most 5 éves, nagyon nyugodt, egész nap eljátszik egyedül.

A fiú 1 éves, igazi örökmozgó. Egy percre nem ül le, folyamatosan megy, pakol, felmászik mindenhova.

2021. nov. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiam nagyon pörgött a hasamban, pláne a vége felé éjszaka. Nincs megállás másfél éve, mióta megszületett :D
2021. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fiam szétrúgta a hasamat mindig, sokszor éjjel arra keltem. Úgy érzem kint is ugyanolyan rossz alvó,pörgős baba. Valamint a frontoknál ha melegfront jött nyugodtabb volt bent is, mint ahogy most is, de hidegnél nincs megállás se kint, se bent és jön a hiszti. 😀
2021. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!