Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen ti el mernétek...

18 hetesen ti el mernétek indulni hosszú hétvégére külföldre?

Figyelt kérdés
Pénteken mennénk, vasárnap jönnénk, és 4-4 óra lenne az autóút. Ti el mernétek utazni, ha problémamentes egyelőre a terhesség szerencsére?

2021. nov. 7. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Meg alltok orankent pihenni. Kicsit setalsz.

En 15 hetesen mentem haza Romaniaba Nemet orszagbol es vissza, autoval.

2021. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Persze

Anyum Ausztriában él, én Miskolcon

33 hetes terehességemig 3 hetente jártam hozzá látogatóba 1 hétre.

6 óra volt az út csak oda.

Semmi probléma nem volt..

2021. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk most a virus helyzet miatt legy nagyon ovatos. Miss kezet es hordj maszkot ha olyan helyen jarsz, hogy sok az ember. Jo utat es jo ki kapcsolodast.

Szerintem szuper ötlet fel töltödni szüles elött.

2021. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én 19 hetesen fogok svedorszagba repülni, 2 óra oda meg 2 vissza, bevallaltam pedig terhessegi magas vernyomasom van de van gyógyszerem és azzal normális 🙃
2021. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Persze. 4 óra az kb semmi, pillanatok alatt elrepül, meg sem érzed.
2021. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Persze. Szinte minden hétvégén megteszek egy 2 óra oda, 2 óra vissza utat a munkám miatt úgy, hogy én vezetek. :) Jól bírom, sosem volt semmi gond.

Pedig csak 12 hetes vagyok és émelygek egésznap 5 hete. Alig várom, hogy kicsit jobb legyen, legyen némi energiám és mehessünk valamerre mi is hétvégézni végre. Most nem látnám sok értelmét tekintettel arra, hogy valószínű a szálláson kívül mást úgysem látnék.

Legyen nálad innivaló, rágcsa, egy kis csoki és hajrá. Ha autóval mentek ráadásul annyiszor álltok meg, ahányszor csak akartok.

2021. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Simán. Én repültem is nem egyszer, utoljára a 30. Héten. Autóval teljesen spontán arra mentek amerre jól esik, akkor álltok meg amikor akartok, nem is értem miért lenne gond. Gondolom angolul tudtok, szóval külföldön lenni sem olyan ijesztő
2021. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Persze


Biztosítás legyen



Én belföldön utaztam 38 hetes terhesen 250km-t..aludtunk 2 napot ott, majd haza

Orvossal konzultáltam előtte (nem volt fogadott dokim/ azóta úgy tudom nem is lehet../ ahova mentünk az a kórház is megfelelt volna, csomagomat vittük azért)

2021. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom azokhoz, akik mentek. EU-n belül repültem 15 hetesen, és az ország másik felére mentünk apósom temetésére 33 hetesen. Egy egészséges terhességgel azért lehet menni, nem kell otthon kuksolni.
2021. nov. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, 4 óra tényleg semmi. Félidőben álljatok max meg nyújtózkodni egyet.


Én a férjemmel 26 hetes terhesen Brüsszelbe repültem, és onnan jöttünk haza autóval még aznap (férjem vezetett kb 14 óra volt az út)

2021. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!