Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9.hèten nagyon halvàny pozitiv...

9.hèten nagyon halvàny pozitiv teszt, lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

9+3 napos terhes vagyok, kb a 6.hettol nagyon rosszul voltam, egesznapos hanyinger, szedules, emelyges, alacsony vernyomas.. se enni se inni alig tudtam. 2 hetig barnas folyasom volt amire azt mondtak hogy normalis es addig nem csinalnak semmit velem amig nem gorcsolok vagy verzek rendesen. Ez 1 hete kb elmult. Ma reggel megcsinaltam a masodik tesztemet ami maradt mert a lejarati ideje 2022 januar, amikor en meg terhes leszek es nem szerettem volna kidobni. Es a ma reggeli elso vizeletbol epp hogy latszik a csik szinte negativ. 3 hete az elso tesztett delutanibol csinaltam es majd le ugrott a kijelzorol a teszt csik. Kulfoldon elek es itt sajnos a 12.hetig nincs UH vizsgalat hacsak nem verzel.


2021. nov. 11. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell már tesztelgetni ha az ember biztosan terhes pont ezért. Amúgy ha aggódsz minden orszagban van magán uh ahova el lehet menni még a 12.Hét előtt
2021. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy idő után előbbre haladott terhességet nem mutat ki (erősen) a terhességi teszt.
2021. nov. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Mi a fészkes fenének tesztelsz 9 hetesen?

Simán ki kellett volna dobni azt a nyavalyás tesztet.

2021. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen felesleges ilyenekkel magadat idegesíteni. Most 3 hétig otthon fogsz ülni köröm rágva, hogy mi lehet? Biztos van olyan nőgyógyász, aki hajlandó rádnézni 12. hét előtt is.
2021. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Én keresnék magánorvost a helyedben, aki megvizsgál pénzért. Az első trimeszter még nem az az időszak, amikor oly' nagyon lecsökkenne a hcg.

Melyik országban élsz, ha megkérdezhetem?

2021. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon megérte nem kidobni a tesztet. Komolyan azért megcsináltad, nehogy lejárjon?! Mindig hall valami baromságot itt az ember.

Nem mindegy hogy lepisilve vagy újan dobod ki?! Jobban jártál volna ha csak kidobod.

2021. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
9 hetes terhes vagy,ha terhes vagy minek tesztelni?
2021. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a mostani terhességemet egy egy éve lejárt tesztből tudtam meg. Még szerencse,hogy a lányommal való terhességemkor megőriztem ezt a tesztet, hiába tudtam, hogy lejár.

Kérdező ha aggódsz keress egy magam orvost, itt senki sem lát beléd

2021. nov. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok, volt kint nalam a szulesznom, o azt mondta addig amig nem gorcsolok es verzek addig nincs baj, mert meg mindig ott a csik es lehet hogy pont abban a tesztben nem volt eleg valami ami a hcg-t megfeleloen kimutatja..

Magandokihoz nem tudok menni mert a covid miatt nem vihetem be a 14 honapos gyermekem. Es sajnos nincs senki aki tudna ra vigyazni.. mielott barki is magyarazna apuka dolgozik reggeltol estig heti 6 napot. Mindegy elfog menni ez a kis ido es minden kiderul.

2021. nov. 12. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizujs, minden rendben?
2022. máj. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!