Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság, sav, és egész...

Étvágytalanság, sav, és egész napos hányinger ?

Figyelt kérdés
Brutálisan fáradt vagyok, a savam az egekbe, bármire ránézek, bármire gondolok elkap a hányinger, így sokmindent nem eszem. Hányni még nem hánytam, de vannak napok amikor reggeltől estig hányingerem van. Cola, gyömbér, citromos víz, fagyi már ki lett próbálva. Van valami ötletetek? Másnak is ilyen volt vagy csak nekem? 6hetes vagyok, 1.5 hét még mire orvoshoz megyek. Kicsit el vagyok keseredve.

2021. nov. 12. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen volt. Második trimesztertől jobb lesz. Én is egész émelyegtem, undorodtam mindentől és képes voltam egész nap aludni, ha tehettem. Mintha átment volna rajtam egy vonat, olyan érzés volt. Ezt túl kell élni.
2021. nov. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ugyan ez volt első trimeszterben, fogytam is 4 kg-t, majd most 14.ik héttől jött a farkas éhség, de a reggeli rosszullét még mindig ki tart.


Kitartást! 🌸

2021. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez az állapot a 6. és a 8. hét között tartott, utána elkezdtem hányni, kb. napi 10-15-ször, ennek elvileg abba kell maradni a 12. hétig, de nekem nem múlt el, a 29. héten fektettek kórházba, nagyon lefogytam, kiszáradtam és ott infúzióval tudták kezelni ezt az állapotot. Remélem nem jársz így, az én esetem állítólag nagyon ritka. Savra szedhetsz ludeát, fel kell iratni és a 12. héttől a hányásra cerucal-t.
2021. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Huuu köszönöm, próbálom túlélni csak nem bírom ellátni a munkám, lehet ha végre elmegyek dokihoz akkor kiiratom magam táppénzre, mert csak hátráltatom a munkahelyemen a többieket. Remélem így marad és nem fogok hányni, mert ez is baromi rossz, hát még ha hánynék🤣

Akkor még van egy jópár hetem, hogy talán elmúljon.

2021. nov. 12. 11:58
 5/7 anonim ***** válasza:
2. trimeszterben minden elmulik és sok sok energiád lesz
2021. nov. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szerencséje van, nekem például nem múlt el, de ettől függ minden perce megérte így utólag.
2021. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, második trimesztertől meg álmatlanságtól szenvedtem, de sokkal jobb volt, mint az az ólmos fáradtság.
2021. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!