Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes kismama vagyok és...

TKI Ibolya kérdése:

12 hetes kismama vagyok és már az elejétől szenvedek a felfújódástól. Akkora a hasam mint 4-5 hónapos terhesen volt. Van valami megoldás rá?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mi a megoldás ...lehet kapni patikában terhesnek is gyógyszert rá.Én semmit nem használtam ,alig ettem mégis tele voltam, kb,4.hónapban múlt el.Jó egészséget kívánok:)
2010. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit sem tenni. Ez csak a terhesség elején van. Szépen fokozatosan el fog múlni a puffadás, s csak azt veszed észre, hogy már tényleg a baba miatt nő a pocid!

Nyugi, ez egy természetes jelenség!

34 hetes kismama

2010. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, de én is úgy fel voltam puffadva, hogy 12 hetesen azt kérdezte valaki, hogy hány hetem van még hátra. Most a 6. hónapban vagyok, de még mindig szenvedek a puffadástól. Semmi nem használ, talán, ha egyszerre csak nagyon keveset eszek, akkor jobb, de akkor meg az éhség miatt szenvedek.
2010. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elso terhessegem alatt a 12. het utan megszunt, masodik terhesseg alatt boven felido utanig tartott. En vettem be idonkent puffadasra gyogyszert, amit terhesek is szedhetnek. Nagyon utaltam a puffadast, volt, hogy annyira fajt az egesz hasam a szelgorcsoktol, hogy mar-mar a vetelestol is feltem, vagy a belcsavarodastol. A bogyo segitett, de nem tartott sokaig a hatasa.

Jah es alig birtam enni miatta, ugy ereztem mindig, hogy szetpukkanok, a ferjem szerint eletemben osszesen nem pukiztam annyit, mint azalatt a 4-5 honap alatt. De en annak is nagyon orultem, mert ha kijott a levego, akkor egy fokkal jobb volt. Ciki, de ez van.

2010. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
espumisan?
2010. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rennie deflatin vagy Béres Flatin, esetleg néhány szem köménymag elrágcsálását szoktak tanácsolni. De szép lassan tényleg elmúlik, ahogy a terhesség halad előre.
2010. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az espumisantól folyamatos puki volt, de olyan folyamatos rotyogás. Nem vicc. Nagyon gáz volt.
2010. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16:03!

Hát mert kihajtja a szelet nem? Valahol távoznia kell a puffadást okozó gázoktól (:


Én nem szedtem semmit, mióta baba van csak a vitaminokat veszem be. 5 hónaposak vagyunk, de még mindig puffadok csak kevésbé.


Tarts ki, lassan vége :D

2010. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!