Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hétben vagyok mindent ki...

7 hétben vagyok mindent ki hányok femibiont szedek +magnerotott, lehet baj van a gyogyszerel? tudom hogy ez eltart egy ideig de mit egyek vagy mit csinaljak hogy valami megmaradjon bennem? Reggel hányok csak de napközben folyton öklendezek

Figyelt kérdés
Reggel erősebb de akkor csak a sav jön fel de ahogy eszek azonnal kijön, ez nem okoz bajt a babának?
2021. nov. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sem a femibion sem a magnerot nem gyógyszer. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy nem bírod, én anno a sima multivitamintól hánytam pedig terhes se voltam.

A várandósság pedig kinek milyen… lehet, hogy ha a fejedre állsz is végig fogja kísérni a mindennapjaid a szülésig, lehet, hogy a 12. héten mint amit elvágnak eltűnik. Esetleg próbálj meg gyömbéres teát inni, az a hányinger ellen van.

Kitartást.

2021. nov. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én femibiont szedtem mindhárom gyerekkel,nekem jó volt,de velem ellentétben a barátnőm is hányt tőle.Próbáld meg azt elhagyni pár napig hátha jobb lesz, akkor az a ludas, akkor le kell cserélni a vitamint.Nem lesz semmi bajotok,ha pár napig nem szeded a vitamint,viszont kiderül,hogy az okozza-e.Sajnos terhesség alatt normális a hányinger,hányás, persze ha azért valami marad is bent.Ha végképp minden kijön,azt hívják terhességi vészes hányásnak,és az is normális,csak azt már kezelni kell.
2021. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rosszul voltam a femibiontól. Sokszor hánytam, mindig hányingerem volt, amint abbahagytam 1-2 nap alatt kisimultam. Nekem sok ismerősöm panaszkodott rá. Esetleg próbálj meg másik vitamint.
2021. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ma megyek dokihoz remélem ir fel helyete mást
2021. nov. 15. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell felírni,a vitamin vény nélkül kapható.Próbálj ki másikat.(elevit,gravida,stb.)
2021. nov. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!