Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi hány keményedés a normáli...

Napi hány keményedés a normális? 26 hetes vagyok. Nagyon sokat keményedik a hasam. Napi 5 magnerotot szedek.

Figyelt kérdés
2 napja teljesen zárt volt a méhszájam és nem is rövidül. Most az orvosom utrogestan hüvelykapszulát írt fel a magnézium mellé. Van valakinek tapasztalata? Aggódom, hogy valami van a háttérben. Naponta 10x mindig keményedek. Valamikor többször egymás után.
2021. ápr. 17. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg más magnéziumot. Magnosolvot sokan ajánlják, jobb a felszívódása.
2021. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, hogy normális-e, nem tudom, de mindkét terhességem alatt ez volt. 20-25. héttől, voltak napok, mikor alig, máskor meg órákon át 5-10 percenként. Próbáltam én is mindent (amit orvos mondott), de nem lett jobb. Elsőre 37. hétig húztam így, másodjára 38.-ig.
2021. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves második! Neked miket mondott az orvos?

2021. ápr. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!