Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kövér kismamák, hogyan...

A kövér kismamák, hogyan veszik észre a terhességet?

Figyelt kérdés

A kövér kismamák,hogyan veszik észre ha nöl a poci?

Aki terhes annak keményedik a poci?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2008. dec. 12. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Azért nekik is nő poci baba mocorog abból azért észre lehet venni, meg mensi elmarad stb....Vkinek keményedik igen de változó mikor kezdődőik keményedés áltban terhesség végén.De csinálj egy terhességi tesztet v csináltál??
2008. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
ugy ahogy a sovanyak
2008. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen csináltam 3 de negatív lett.Az utolsó tesztet szerdán csináltam.De úgy érzem mintha baba lenne a pocimban.1hónapig voltak rosszuléteim.Hányingerem az még mindig van.Leginkább mikor eszek akkor kap el mostanában.Ha terhes lennék akkor 11hétnél tartanák.Alhasomban néha érzek szúrkálást és a petefészkemben.Mellem elleinte nagyon érzékeny volt mostanában nem annyira de fájni azt szokott.sötétedik a mellbimbóm a hegye meg fehéredik.Nagyon furák a melleim.Ilyenek még soha nem voltak.Vasárnap volt kicsi vérzésem azthittem hogy megjött de nem igazán.Hétfön reggel pici vér egy pár óra után meg egy rózsaszín pötty volt.Estére meg barna folyás volt.Kedden ugyanigy volt csak picit több rózsaszín volt.Szerdán meg Csütörtökön meg csak barna folyás de volt mikor fehér is volt.Ma megint volt pici vérzésem de estére megint barna.Nem értem miért?És észre vettem hogy gömböjödök.Lehet,hogy kövérség miatt de elég fura nekem.Vagy csak hormonzavar játszik velem?
2008. dec. 12. 23:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Most számoltam ki és ha terhes lennék 12hétnél tartanák.
2008. dec. 12. 23:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Símán lehetsz terhes. A húgomnál kb. 2 hete derült ki, hogy 13 hetes terhes. Addig minden tesztje negatív lett, és még menstruált is. Menj el a dokihoz, és ő majd biztosat mond. Amúgy, ha mondjuk 11 hetes vagy, akkor még nem igazán gömbölyödhetsz...
2008. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kövér kismama voltam.Nekem 2 hetet késett a mensim úgy,hogy közben gyógyszert is szedtem.A teszt kimutatta,és másnap a doki is látta már a szívverését is.

12 hetesen attól,hogy súlyfelesleg van,már látszik,hogy pici lakó van odabent! :)

2008. dec. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
na nekem az egyik ismerosomnek 12 hetesen tudta meg hogy babat var, soot volt kozbe vervetelen is mert erezte hogy terhes aztan a vervetel azt mutatta ki hogy nem terhes kozbe meg az volt aztan csak roszul volt hanyt hanyinger stb, csinalt egy tesztet ami pozitiv lett elkudtek ultrahangra es ott meg kiderult 12 hetes terhes!!
2008. dec. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
12hetesen már lehet érezni a babát?Mert én tegnap este éreztem egy kis rugást kétszer a petefészkemnél.Ilyet még soha nem éreztem.Lehetséges?
2008. dec. 13. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 12 hetes lennél, miért nem mész el ultrahangra??? Ott már tuti látszódik.....
2008. dec. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, 12 hetesen még nem igazán lehet érezni a babát.. főleg ha az első, de miért nem mész el dokihoz? Az ultrahang mindent megmond!

Üdv: 15 hetes kismama

2008. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!