Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 év fölötti kismamák, hogy...

30 év fölötti kismamák, hogy viselitek a terhességet?

Figyelt kérdés

35 éves leszek hamarosan.

Ez tényleg a korral jár, hogy ennyire izgulok minden miatt? Már közel tíz éve szültem először és ahhoz képest most szinte "hipohonder" vagyok. Legfőképpen az agyon analitizált genetikei szűrések miatt.


2010. szept. 20. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

31 vagyok és első babuci.Mindig azt gondoltam,hogy ha egyszer végre összejön a baba akkor nagyon boldog leszek.Persze az is vagyok csak soha nem gondoltam,hogy ennyit fogok aggódni.Már a 8. héttől feküdnöm kell,aztán jött a rossz AFP eredmény.Magzatvíz vétel,újabb aggódás az eredmény miatt.Végre megtudtuk,hogy egészséges erre most meg megfáztam.Nem tudom,hogy a korral jár e,de folyton aggódok valamin.Már nagyon várom a januárt :)

Te mikorra vagy kiírva?

2010. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 34 éves vagyok, tavaly született a Babám, és én is mindig aggódtam valamin... Az első trimeszterben azért, hogy lesz-e szívhang, azután szintén a genetikai szűrések miatt, majd azon, hogy nehogy koraszülött legyen a Picúrom, stb.. "Szerencsére" mindig találtam valami olvasnivalót is az interneten, amitől jól beparáztam. A dokm a végén eltiltott az internettől. Azt mondta, ha valami kérdésem van, azt neki tegyem fel, hátha jobban tudja rá a választ. Totál igaza volt. Így utólag visszagondolva hülyeség volt a részemről, mert lényegében csak az utolsó trimeszterben élveztem igazán a kismamságomat :-) Most pedig van egy gyönyörű 9 hónapos kisfiam!!! Nagyon boldog, stresszmentes babavárást és jó egészséget kívánok Nektek!
2010. szept. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem voltam aggódós, a genetikai tesztek meg aztán végképp nem érdekeltek...

32 voltam az első, majd 35 a második szüléskor

2010. szept. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En aug.23an töltöttem a 33at!

Tavaly volt egy elhalt terhessegem, szoval ez az elsö baba! Gondolom ezert is izgulom ezt vegig. Bar eddig eleg jol viseltem. A terheleses cukrom lett magas, ezert figyelnem kell. Tegnap megtudtam milyen az mikor összepreselödik a tüdö. Hat jo rossz. Itt havonta csinalnak uh.ot, volt hogy csak ranezett kb.5p, de ez is megnyugtato.

Jövö het kedden lesz az elsö nst.m, alig varom.

Tavaly külföldre költöztünk, a nyelvvel meg hadilabon allok, ezmiatt is aggodhatok. :)

33+1h kismama

2010. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok!34 éves vagyok és 32h.kismama.Ő már kistesó,a "nagy"-nál 32 éves voltam.Csak egészséges mértékben izgultam,és talán az elsőnél,a tapasztalanság miatt jobban.De szerintem semmivel sem jobban mint egy fiatal kismama.Mindkét terhességem problémamentesen zajlott/zajlik eredmények tekintetében nyugodt vagyok,de minden eggyes vizsgálat előtt izgulok picit.
2010. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én perceken belül 40 leszek. Első babámat 26 évesen szültem. Akkor sem izgultam semmin, most meg még annyira se. Egyszerűen elhatároztam, hogy minden rendben lesz. Sokan próbálnak paráztatni, de nem hagyom magam. Jó orvosokat választottam, minden vizsgálatra elmentem, de semmin nem izgulok. Lazíts Te is, úgy sokkal jobb!
2010. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!