Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen sárgás/barnás...

34 hetesen sárgás/barnás árnyalatú folyás?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok, vasárnap vettem észre a fehérneműben, egy vékony vércsíkot. Természetesen rögtön bementem az úgyeletre, ahol alaposan megvizsgáltak. Szerencsére minden rendben volt, azt mondta a doki, hogy ez ilyenkor már előfordul. Hüvelyi ultrahanggal is megvizsgált és mondta, hogy előfordulhat utána enyhe vérzés. Szerencsére ez nem volt, viszont észrevettem,ha wc-zés után megtörlöm magam ilyen sárgás, nagyjából világos barnás árnyalata van a fehér nyáknak. A fehérneműn nem észrevehető. Ez szerintetek a vizsgálattól van? Volt már így valaki? Ez már 2 napja tart.

#trimeszter #Sárga/barna folyás #34 hetes terhes
2021. nov. 16. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, a nem friss vérnek ilyen barnás színe van. Szerintem csak ürül ki, ami nem jutott el vasárnap este a bugyidig. De lehet a vizsgálattól is. A leírásod alapján ezt tudom elképzelni. Nőgyógyászodhoz mikorra vagy hivatalos?
2021. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn kell majd visszamenőleg akkor csinálnak egy ctg-t.26‐án pedig kontrollra.
2021. nov. 16. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld azért, hogy milyen irányba változik a dolog, és mindenképp jelezd majd a dokinak utólag is. Ha bármi egyéb panaszod van, akkor meg inkább menj vissza az ügyeletre. Jobb feleslegesen menni, mint hogy otthon ülj amikor meg kéne menni :)

Nekem többször volt vérzés, igaz a második trimeszterben, de semmi különösebb oka nem volt. Ilyenkor vérbőbb a nyálkahártya is. Szóval megesik. Akár egy ilyen vizsgálattól is, vagy "csak úgy". Ne izgulj, de légy résen :)

2021. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3# nagyon jól leírta és szépen
2021. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!