Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 vagy 12 hetes uh. törtènik...

10 vagy 12 hetes uh. törtènik hason?Bemehetek?

Figyelt kérdés
Most lesz a 10. heti. ha jól tudom nem ez a hasi, hanem a 12 hetes lesz. A hasi uh.-ra be tudok menni, akàr a covid ellenère is. vagy az csak magàn dokinàl lehetsèges.
2021. nov. 17. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni azt, ahová mentek. Nálunk kísérőt a kórház területére sem engedtek be, máshol pcr teszttel lehetett menni. A 2. trimeszteres genetikai uhra máshová megyünk magánba, oda védettségi igazolvánnyal beengedik a férjem.
2021. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kórház és orvos meg járvány függő.ahová mentek kérdezd meg.pcr teszt kell,valahol csak helyi tesztelés és oltatlanok is mehetnek
2021. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem soha nem csináltak hüvelyi uh-ot, kísérő pedig soha nem jöhetett be (de minek is, én sem láthattam semmit), évekkel a covid előtt szültem
2021. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A 10. heti még hüvelyi, 12. hetitől hasi. Nekem az összesre bejöhetett a párom,már amelyiken itt volt mert külföldi, volt hüvelyin is bent , a 12. hetin is bent volt velem, sehol nem kértek csak maszkot. Mondjuk én mindenhova magánrendelőbe járok.
2021. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10.hetit is hasin csinaltak sztk-ban. A nogyogyasz megvizsgalt megtapintotta a hasam es atkuldott a hasi uh ra. Kisero nem volt velem, de lattam hogy massal volt. Ez mult heten tortent.
2021. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jöv hèten lesz a 10. heti, pàrom kèrdezte hüvelyire is bemegyek-e? sztem igent mondok rà
2021. nov. 17. 11:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemehetsz tedd :) Nálunk úgy volt hogy először bementem én, aztán mikor már ott feküdtem az uh-val a "lábamközött" írjuk szépen így, akkor behívták a párom :D 4-es voltam.
2021. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes uh-om hasi volt, még az is, amin megállapították a terhességet. Magánba járok, mindig bejöhetett a férjem.
2021. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!