Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes kombinált tesztem...

Edinasz kérdése:

12hetes kombinált tesztem 1:18 ra Downra.A genetikai UH részén minden okés, semmi nem utal bajra. 36eves vagyok. Sokan jártatok így? Vagy hasonlóan?

Figyelt kérdés
Tegnap jött a kombinált teszt eredménye, és még aznap meg is csináltattam a Nifty DNS tesztet. Ennyit tudok tenni, és várakozni, egy hetet, ami idegörlő. Olyanok írjanak légyszi, akik rossz véreredménnyel, jó UH eredménnyel egészséges babát szültek. Kérlek ne offolj, nagyon nehéz így is. Minden rendben lehet?

2021. okt. 8. 16:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer elmondják, hogy a kombinált teszt egy becslés. Ha az UH alapos volt, és nem mutatott eltérést (orrcsont látszott? tarkóredő mekkora volt?) akkor azért lehet reménykedni.
2021. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én épp emiatt a hülye arányszámosítás miatt hagytam ki eleve a kombinált tesztet, akart volna a hóhér ezen izgulni. Még a genetikai uh előtti héten levetettem a vért a Prenához, hogy bizonyosságot kapjak. 35 vagyok.
2021. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szintén kihagytuk a kombináltat és eleve kromoszóma vérvételre mentünk + genetikai ultrahangra, mi sem akartuk egy random algoritmus általi becslésre bízni magunkat.
2021. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon rossz lett a kombinált tesztem..

Uh minden rendben volt..

Szaladgáltunk férjemmel másik városba,vérvételek stb.. (Szerbia)

Aztán kiderült hogy a méhlepényem nagyobb,és ezért volt rossz a kombinált teszt..

2021. okt. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért nem csináltattam soha kombinált tesztet, csak DNS alapút, hogy ne kelljen még ezen is idegeskednem, mert a korom miatt eleve rosszabb arányszámokkal idulnék.
2021. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is felesleges,én is így jártam,3 barátnőm is illetve 5 ismerősöm ,és kiderült hogy akinél csináltuk a tesztet,csak a pénzt húzza ki belőlünk..

Vajdaságba van több ilyen hely is,egyik helyt leveszik,az nem jó,és elküld egy másik helyre ami ugyan az, csak ott derül ki,illetve a -félesége a genetikus.. és a második vérvételért ugyan úgy fizetni kell..

2021. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Én nem hiszek az ilyen összeesküvés dolgokban, de ezzel kapcsolatban nekem is az az érzésem, hogy ez csak arra jó, hogy utána még vetesd le a 150 ezres drága másik tesztet is….
2021. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt Szerbiában, Vajdaságba bizony így van.

Volt is erről egy felhívás a facebookon,csoportokba.

Most menteném a képet,de nem tudom.

2021. okt. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tarkóredő tökéletes, 1.6,orrcsont szép, egyesével az összes ujjacskáját megnézte, ajak ép, szemlencsék épek, 3koldokér,aramlas is jó, szivüregek is rendben. Minden egyes mérete (fejkotfogat, haskorfogat, comb stb.) minden korának megfelelő, sőt a baba 3nappal nagyobb az átlagnál, pedig csak 3-4nappal később is fogant(ovu teszt) nagyon köszönöm a segítő válszokat! Kicsit megnyugodtam. Nos, kedves külhoni társam! Most itt is így volt, hogy a genetikus-nőgyógyászhoz küldött a dokim, ahol a rossz becsült értéket kaptam. Majd mikor ajánlotta a 200ezres tesztet, mondom vegye le most a vért, de azt mondta nem veszi, menjek vissza a saját nőgyógyászhoz, mert igy szokták.. Hát érdekes, én se szoktam összeesküvést gyártani, de eléggé furcsállottam.nekem az rontotta le az ertekbecslést, hogy szerinte hajlamos van terhessegi toxemiára, bár fura, mert se fehérje nincs a vizeletembem, és a vérnyomásom is alacsony. A méhben valami áramlása fogta...
2021. okt. 8. 19:54
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

#7

Állításod szerint nem hiszel a konspirációs teóriákban, most mégis idehánytál egyet 🤦‍♀️

2021. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!