Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 5 kg körüli babát szült...

Aki 5 kg körüli babát szült milyen lett utána a hasa?

Figyelt kérdés
Július 12.-én szültem meg a kisfiamat 4840 gramm volt és 59 cm. 27. Hétig súlyban és méretben is kisebb volt a kiírt dátum hoz képest, am utána olyan hirtelen elkezdett nőni hogy csak nagy. A hasamat a zebrák meg irigyelnèk olyan csíkos lett. Már lassan egy hónapja jàrok kondiba mert egyszerűen rosszul vagyok a hasamtól. Nagyon csúnya lett brutálisan lóg a bőr. Annyira ki vagyok hogy a tükörbe se nézzem bele csak nagyon bő ruhákat hordok. Undorító vagyok es abszolút nem érzem magam jól a bőrömbe. Ti akik szintén ekkora súly körül születettek nektek hogy gyógyult be a börötök? Nektek is így lóg vagy van valamennyi reményem hogy nem marad ilyen csúnya?

2021. nov. 19. 11:06
 1/8 anonim válasza:
27%
Pontosan
2021. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ugyan “csak” 4,3 kg es “csak” ket gyerek (nem ikrek, hanem 3,5 ev korkulonbseg), de minden gyerekkel egyre nagyobb maradt utana a hasam, ami azert bena kulonosen, mert alapbol is viszonylag vekony vagyok (168cm/54-56 kg kozott). Szoval kaptam tobbektol kerdest mar az elso gyerek utan, hogy jon akovetkezo?😶 Ez van, a magas glikemias indexu etelek csokkentese es az idoszakos bojt (intermittant fasting) segitett azert rajta, illetve csinaltam 10 hetig szules utani hasfalregeneralo tornat is. Csikbol par darablett, elso utan elhalvanyultak, masodik utan is, de kucsit latszanak (2 eves a kicsi). Mindenkeppen jobb lesz, de hogy mennyire, azt senki sem tudja megmondani pontosan. Az etkezesen rengeteg mulik.
2021. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ezen csak a plasztikai sebész segít, minden más pénzkidobás.

Amúgy mit mondtak mitől lett hirtelen ekkora a gyerek?? Mert ez elképesztő. Nekem 3,5 kilóval és 53 cm-vel született a lányom, de még 2 hónaposan se volt ekkora.

2021. nov. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én februárban szültem. A lógó bőrrel nem tudok semmit sem kezdeni. Ruhában nem vészes (bár ha leülök, akkor előre buggyan), de anélkül úgy lóg, mintha lenne egy császáros hegem, pedig természetesen szültem. Hát ez van sajnos. Én megpróbálom átállítani az agyam, világosan látszik, hogy mi az, ami diéta és edzés kérdése és mi az, ami nem. Annak nem sok értelmét látom, hogy minden erőmet hasi edzésekre összpontosítom, ha úgyis lesz ott lógó bőr, valamennyi tónusa legyen és inkább fenékre, lábra, hátra, karra figyelek jobban, hogy az összkép jó legyen. Mást nem tudok tenni, ha mindennap 2 órát hasazok, akkor sem fog eltűnni. Nekem nem csíkos lett egyébként, hanem a köldökömnél rongyos :/
2021. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Férjed mit szol,a szülés utáni alakodhoz? genetika függő, ez has dolog. diétával, megfelelő tornával és plasztikáztatással jobb lesz.
2021. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 4320 volt. Nekem a hasizmom szakadt szét és még mindig egy minimális terhes hasam van emiatt. Hálistennek nem lóg és nem lett csíkos.
2021. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya, az is maradt (22 év után is). Lóg, csíkos. Ez van. Öltözködésnél nem látszik, ha nem vagyok extrém vékony, akkor nem vészesen lóg. Fürdőruhában nem szép. 6,20 kg gyerekek után (3100+3100, ikrek). A férjemnek nincs gondja vele.
2021. nov. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

45kg/153 centisen lettem terhes és szültem egy 4400 grammos babát, tudom miről beszélsz, ugyanilyen lett. Lefogytam 43kg-re, deannál csúnyább lett a lógó ráncos bőr.

Megplasztikáztattam, mert teljesen depis voltam tőle.

2021. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!