Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes terhes vagyok....

27 hetes terhes vagyok. Hüvelyi fertőzésem van, így augmentin 325 öt kell szednem. Miben nyilvánul meg, hogy öli a bacikat? Dokim nem foglalkozott vele, irrigáltam, így elnyomtam a tüneteket. Eddig nem volt sűrűbb a folyásom, most az.

Figyelt kérdés
Mivel tudok vigyázni másokra? Hogy a férjemet ne fertőzzem meg.
2008. dec. 13. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Augmentin egy bikaerős antibiotikum. 2-3 nap alatt nagyrészt renbe kéne hozzno téged. Ha a tüneteid nem változnak, vagy rosszabbodnak, én visszamennék a dokihoz, vagy legalábbis telefonon rákérdeznék, hogy jól van-e ez így.
2008. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta kiderült, hogy felsőlégúti megbetegedésből származó bacik kerültek a vérembe, és ez okozta a gondokat. Szóval ha tüdőgyuszija vagy erős náthája van a párotoknak, akkor ne sexizzetek, amíg meg nem gyógyult.
2008. dec. 20. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!